Zerif Lite Kurumsal WordPress Teması

Responsive tasarımı ile göz dolduran ve kurumsal wordpress temaları arasında oldukça popüler olan Zerif geliştirdiği son sürümü ile kurumsal tema arayanlar için ideal bir temadır.27 mayıs 2016 tarihli son güncellemesi ile ücretli olarak dağıtılan bir çok temadan daha kaliteli bir hale gelen bu tema Paralaks desteği ile BootStrap üzerine inşaa edilmiş harikalar ürünüdür, Bu temayı Web ajansı, ticari işletmeler, kişisel portfolio siteleri, fotoğraf ve galeri siteleri ve daha sayamadığımız bir çok alanda özgürce kullanabilirsiniz.

Zerif Lite WordPress Thme

Zerif Lite WooCommerce uyumludur bu nedenle e-ticaret tarzı hizmetleriniz için’de özel olarak tasarlanmıştır, SEO dostu tasarımı ve tam ekran görüntüsü ile sizlerin, ziyaretçilerinizin ve arama motorlarının beğenisini kazanacaktır,05.06.2016 tarihi itibariyle 100.000 indirme sayısına ulaşmış ve %95’lik bir oran ile kullanıcılar tarafından beğenilmiştir.

internet explorer, google chrome, mozilla firefox, yandex, opera gibi tüm tarayıcılar ile uyumlu yapısı ile bütün tarayıcılarda rahatlıkla çalışmaktadır, bilindiği gibi bazı temalar bu tarayıcılar’da farklılık göstermektedir fakat Zerif Lite’nin geliştirilmiş alt yapısı sayesinde tüm tarayıcılarda esnek ve kaliteli bir görünüme sahiptir.

Zerit Lite ingilizce olmasına rağmen çok azda olsa kodlama bilgisine sahip olan herkes temayı çok kısa bir süre içerisinde türkçeleştirebilir, temanın kodlama stili türkçeleştirme ve diğer dillere dönüştürmeye yönelik olarak hazırlanmıştır. Tasarım konusunda acemi olanlar veya site yaptırıp’ta sonra ne yapacağını bilmeyen site sahipleride düşünülmüştür, tasarım konusunda bilgisi olmayanların temanın admin panelinden gerekli tüm ayarları yapabilmesi için gelişmiş bir admin paneli tasarlanmıştır.Temanın admin paneline giriş yaparak sitenin arka plan, logo, başlık gibi yönetmeye yetecek tüm kontrolleri kullanıcıya sağlanmıştır.

Zerit Lite WordPress Teması Demo;

[button color=”purple” size=”medium” link=”https://wp-themes.com/zerif-lite” icon=”fa fa-eye” target=”true”]Zerit Lite Demo[/button]

Zerit Lite WordPress Teması indir;

[button color=”green” size=”medium” link=”https://tr.wordpress.org/themes/zerif-lite/” icon=”fa fa-download” target=”true”]Zerit Lite indir[/button]

Tema indirme ve kurulum yönergeleri;

  • Öncelikle üst kısımda yer alan demo sayfasına giriş yaparak temanın orjinal halini görüntüleyebilirsiniz.
  • Temayı beğendiyseniz ve indirmek isterseniz demo sayfasının alt kısmındaki Zerit Lite indir butonuna tıklayıp indirme sayfasına giriş yapınız.
  • Zerit Lite indirme sayfasında sağ bölümde yer alan indir butonuna tıklayarak temayı indirebilirsiniz.

Zerit Lite Temasını Zip Olarak nasıl yüklenir?

  • Temayı zip olarak yüklemek için wordpress admin panelinizden temalar bölümüne yani siteniz.com/wp-admin/themes.php bölümüne giriş yaparak yeni ekle butonuna tıklayınız.
  • Tema ekleme sayfasında üst kısımda yer alan tema yükle butonuna tıklayınız bu işlemin ardından dosya seç butonu açılacaktır, Dosya seç butonuna tıkladıktan sonra açılan popup’ta zerif-lite.1.8.4.4.zip dosyasını seçip yükleyiniz.
  • Tema yükleme işlemi bittikten sonra Admin panelinden Görünüm temalar bölümünden Zerit Lite temasını etkinleştiriniz.

Zerit Lite Temasını Dosya olarak nasıl yüklenir?

  • İndirmiş olduğunuz zerif-lite.1.8.4.4.zip adlı dosyayı rar arşivinden çıkartınız.
  • FileZilla ftp proğramını açarak wordpress sitenizin kurulu olduğu sunucunuza giriş yapınız.
  • Sunucuya giriş işleminin ardından /wp-content/themes klasörünü açarak rar arşivinden çıkartmış olduğunuz temayı bu klasörün içerisine atınız.
  • Yükleme işlemi bittikten sonra WordPress admin panelin’den giriş yaparak Görünüm>Temalar bölümünden Zerit Lite Temasını aktif hale getiriniz.

indirme, yükleme ve aktif hale getirme işlemleri bu kadar, tema hakkındaki düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir