ZenMate VPN indir

Zenmate google chrome, mozilla firefox ve opera tarayıcıları için eklenti olarak tasarlanmış ayrıca birde program olarak sunulmuş proxy programıdır, bu program veya eklenti sayesinde internette gizli bir şekilde dolaşabilir vede tüm yasaklı sitelere rahat bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Genelde yasaklı sitelere giriş için gerekli olan bu proğram türkiye’de yasak olmasına rağmen kullanabilmek için farklı çözümlerde mevcut örnek olarak zenmate programını kurmadan önce hotspot programını indirip kurabilir daha sonrada zenmate programını aktif hale getirebilirsiniz.

Bir çok kullanıcı zenmateyi indirmesine rağmen kurulum işlemini gerçekleştiremiyor bunun nedeni ise bu program türkiyede artık yasaklandı fakat günümüzde en kaliteli vpn’lerden birisi olduğu için herkes yinede kullanmak istiyor o yüzden artık bilgisayarınızda bir değil iki tane proxy programı olması lazım aksi halde ZenMate’yi kuramaya bilirsiniz.Bizler aşağıdaki bölümde sizlere her iki programında download linkini paylaşacağız her ikisinide indirip kurduktan sonra rahatlıkla tüm sitelere giriş yapabilirsiniz.

ZenMate VPN Ekran Görüntüleri

ZenMate VPN indir ( Son versiyonudur )

[toggle title=”Zenmate VPN indirmek için tıkla !” state=”close”]https://yadi.sk/d/FEDlYs6v35XWW3[/toggle]

Üst kısımdaki linkten zenmatenin son sürümünü indirebilirsiniz, indirdiğiniz programı bilgisayarınıza kurunuz, kurulum işlemi bittikten sonra alt kısımdaki linkte yer alan programıda kurup daha sonra zenmateyi açınız ve üyelik kaydınızı yaparak sisteme giriş yapınız.Zenmateyi kurduktan sonra diğer programı kapatabilirsiniz fakat HotSpot’ta kaliteli bir proğramdır ve dilersiniz hiç bir değişiklik yapmadan o proğramı kullanabilirsiniz.

[toggle title=”HotSpot Shield VPN indir !” state=”close”]https://yadi.sk/d/FEDlYs6v35XWW3[/toggle]

Her iki proğramıda bilgisayarınıza kurduktan sonra artık internette konumunuzu gizleyerek rahatlıkla dolaşabilir vede tüm yasaklı sitelere sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir