Zenmate indir engellemeleri ortadan kaldır; İnternette dolaşan binlerce kişi bazı sitelere giriş yaparken giriş sorunları ile ve engellemeler ile karşılaşmaktadır, bu sorunu ortadan kaldıran en kaliteli programlardan ve eklentilerden birisi’de zenmate‘dir.

Zenmate Premium Üyelik

Zenmate’yi tarayıcınıza yükledikten sonra ip değiştirme özelliğine sahip olacaksınız ve change location bölümüne giriş yaparak istediğiniz ülkeyi seçebilir ve o ülkenin ip adresi ile gizli bir şekilde dilediğiniz siteye giriş yapabilirsiniz.

Sohbetgen ailesi olarak bu eklentiyi indirme ve premium olarak kullanma fırsatı sunuyoruz, aşağıdaki bölümde yer alan bölüm’de eklentiyi indirip tarayıcınıza yükledikten sonra 3 aylık full lisanslı üyeliği kullanarak internette rahatlıkla dolanma fırsatını sizlere sunuyoruz.

Öncelikle aşağıdaki download linkine tıklayarak eklentiyi indirip yükleyiniz.

[button color=”green” size=”medium” link=”http://goo.gl/DzKEUo” icon=”fa fa-download” target=”true”]Zenmate VPN Download ( Buradan İndir )[/button]

Premium üyelikler sürekli olarak yenilenmektedir aşağıda yer alan premium üyelik linkine tıklayın gerekli işlemleri yapın ve artık 3 aylık premium üyesiniz.
[button color=”red” size=”medium” link=”http://goo.gl/4R0SCt” icon=”fa fa-eye” target=”true”]Premium Üyelik Al[/button]

Daha fazla ayrıntı için zenmate’nin resmi web sitesi olan https://zenmate.com/promotion/share/ bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Zenmate İndir – Full Premium Üyelik
4.8 (96%) 5 oy

Etiketler:,,, 512 views Okunma 05 Eyl 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Şarkı Sözleri

Şarkı Sözleri

13 Eyl 2017

Yorumlar

Yorumlar(2)
    • Cam4'e Neden Giremiyorum ? 6 Eylül 2016

      […] kullanarak siteye giriş yapanlar daha sonra zenmate’nin süresi doldu diye üzülmesin zenmate indir full premium üyelik sayfamızı ziyaret ederek, zenmateyi premium olarak kullanmaya […]


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *