Youtube Video Downloader Scripti

Merhaba arkadaşlar ziyaretçilerinize youtubedeki videoları indirebilme imkanı sunacak olan youtube video downloader scripti yani youtube video indirme scripti ile sizlerleyiz, Tamamen ücretsiz ve kullanışlı bu script ile ziyaretçileriniz siteniz üzerinden bir kaç saniye içerisinde youtubedeki videoları indirebileceklerdir.Kurulumu ve kullanımı oldukça basit olan bu scripte sizlerde sohbetgen.com farkı ile ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Youtube Video Downloader Scripti

Script özellikleri;

  • Oldukça basit yapısı ile kurulumu ve kullanımı kolaydır.
  • Videoları kalitesini bozmadan indirme imkanı sunar.
  • İndirilecek olan videonun görselini önizlemeye sunar, hangi video indiriliyorsa onun resmi görünür böylece yanlış bir işlem yapılması engellenir.

Script Kurulum;

  • Aşağıdaki download bölümünden rar dosyasını indiriniz.
  • İndirdiğiniz dosyayı rar arşivinden çıkartınız.
  • Arşivden çıkartmış olduğunuz youtube-video-downloader-scripti adlı klasörü ftp programı aracılığı ile sitenize yükleyiniz.

Kurulum işlemi bu kadar basit arkadaşlar herahangi bir sorun yaşarsanız veya bilgi almak isterseniz alt kısımdaki yorum bölümüne yazabilirsiniz

Youtube Video Downloader Scripti Download


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir