AnaSayfa / WebMaster Özel / Yorum Ekle Backlink Al

Yorum Ekle Backlink Al

Değerli site sahipleri sitemiz’de sizler için özel bir fırsat yarattık ve bu fırsat doğrultusunda sitemiz’de yorum ekle backlink al özelliği aktif hale getirilmiştir.

Sitemizdeki her hangi bir sayfayı ziyaret ederek içerisindek bilgiler doğrultusun’da yaptığınız yorumlara kullanıcı adınız ile birlikte sitenizin linkini ekleyebilir ve backlink kazanabilirsiniz.Ayrıca sitemiz’de yer alan güncel backlink listesini’de inceleyerek listede yer alan sitelere linkinizi ekleyebilir ve oradaki sitelerden’de backlink kazanabilirsiniz.

Siteniz için yararlı olması adına aynı gün içerisin’de birden fazla siteye link eklemeyiniz, siteniz aşırı derecede aynı gün içerisin’de link aldığından dolayı spam durumuna düşebilir ve google’den banlanabilirsiniz.Sitenize backlink alırken farklı ip’lerdeki sitelerden link almaya ve en az haftada 3 link eklemeye özen gösterin.

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

Resim Upload Scripti ( Yeni )

Resim Upload Scripti ( Yeni )

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere sanaltech.net tarafından hazırlanan harika bir script sunacağız, Resim upload scripti olarak’ta …

7 yorumlar

  1. Bilgileriniz için teşekkürler.( yorum düzenlenmiştir )

    • ASıl biz teşekkür ederiz fakat, Bedava backlink almanız için yorum ekleme şansı sunuyoruz yorum bölüme 2 kelime yazıcaksınız ona bile üşenerek yazıosunuz.Ksr bakmayın bu nedenle linki kaldırmak zorunda kaldım.

  2. selam iyi yayınlar sitemi ziyaret ederseniz sevinirim http://karmatechno.com/ en güncel teknoloji haberleri burada

  3. Merhabalar , bilgilendirme icin teşekkür ederim..

  4. faydalı ve olayın özünü anlatan bir paylaşım olmuş. kullandığınız listeler varsa paylaşır mısınız ? teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir