Değerli site sahipleri sitemiz’de sizler için özel bir fırsat yarattık ve bu fırsat doğrultusunda sitemiz’de yorum ekle backlink al özelliği aktif hale getirilmiştir.

Sitemizdeki her hangi bir sayfayı ziyaret ederek içerisindek bilgiler doğrultusun’da yaptığınız yorumlara kullanıcı adınız ile birlikte sitenizin linkini ekleyebilir ve backlink kazanabilirsiniz.Ayrıca sitemiz’de yer alan güncel backlink listesini’de inceleyerek listede yer alan sitelere linkinizi ekleyebilir ve oradaki sitelerden’de backlink kazanabilirsiniz.

Siteniz için yararlı olması adına aynı gün içerisin’de birden fazla siteye link eklemeyiniz, siteniz aşırı derecede aynı gün içerisin’de link aldığından dolayı spam durumuna düşebilir ve google’den banlanabilirsiniz.Sitenize backlink alırken farklı ip’lerdeki sitelerden link almaya ve en az haftada 3 link eklemeye özen gösterin.

Yorum Ekle Backlink Al
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler:,,, 97 views Okunma 04 Tem 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorumlar(7)
  • sesli sohbet
   sesli sohbet 14 Temmuz 2016

   Bilgileriniz için teşekkürler.( yorum düzenlenmiştir )

   • SohbetGen
    SohbetGen 15 Temmuz 2016

    ASıl biz teşekkür ederiz fakat, Bedava backlink almanız için yorum ekleme şansı sunuyoruz yorum bölüme 2 kelime yazıcaksınız ona bile üşenerek yazıosunuz.Ksr bakmayın bu nedenle linki kaldırmak zorunda kaldım.

  • seydi altındağlı
   seydi altındağlı 30 Mart 2017

   faydalı ve olayın özünü anlatan bir paylaşım olmuş. kullandığınız listeler varsa paylaşır mısınız ? teşekkürler.

   • SohbetGen
    SohbetGen 3 Nisan 2017

    Şuanda popüler olarak SEO uzmanları tarafından önerilen topliste.xyz adresini kesinlikle öneriyorum.


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *