Yerli Otomobil 2019’da Satışta

Yeni bir dönem ve yep yeni çalışmalar ile uluslar arası platform’da atağa kalkan TÜRKİYE Tübitak tarafından tasarlanan ve 2019 yılında yollarda olması planlanan yerli otomobilimiz ilede artık otomobil pazarındada büyük bir söz sahibi olacak.

Elektrikli, Benzinli vede Dizel olmak üzere üç planda tasarlanan bu araç, Bir çok firmanın dikkatini şimdiden çekmeye başladı, Bir çok elektrikli araca nazaran şarj dinamosunu içerisinde barındıran vede kendi kendisini şarj etme özelliği taşıyan Yerli Otomobil’in 20 litrelik yakıt ile 1000 kilometrelik bir yol kat etmesi planlanıyor.Artık bu sayede aracım yolda kaldı gibi bir derdiniz olmayacak.

Yerli Otomobil 2019'da Satışta

Yabancı araçlara zamlı zamlı para vermek yerine artık kendi otomobilimize rahatlıkla binebileceğiz, Umarız pek yakında bu sistem gelişir vede artık bizde yabancıların araçlarına muhtaç olmayız.Bakanımızın yaptığı açıklamaya göre tam anlamı ile 2019 yılında herkes rahatlıkla bu aracı satın alabilecek, bizlerde sabırsızlıkla bekliyoruz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir