Genellikle baktığımız da Apple firmasını geliştirmiş olduğu ürünleriyle ilgili olarak ortaya atmış olduğu iddiaların arkasından söz ettiren KGI Securities analisti olarak karşımıza çıkan Ming-Chi- Kyuo, Yeni iMac hakkında oldukça etkili iddialar içerisinde bulundu.

Kuo’ya göre bu yılın yaklaşık olarak üçüncü çeyreği içeresiden satışa çıkması beklenen yeni Apple’ın beklenen yeni iMac’ı ekranı oldukça geliştirilen görüntü kalitesiyle karşımıza çıkacak. Piyasa üzerinde ye alan iMac’lere nazaran ekranların da yaşanan renk doygunluğundan daha da iyi olacağı açıklanan yeni iMac modellerini bu kaliteyi panel üzerinde kullanacak olan KSF olarak açıklanan LED fosfor malzeme sayesinde elde edeceği dile getiriliyor. Toplam da baktığımız da ise 27” Retina Ekranlı iMac’ten sonra 21,5” iMac’in de Retina olarak karşımıza çıkacağı açıklanıyor.

KAYNAK :

Yeni iMac ile İlgili Olarak Etkili Açıklamalar Geldi
Oy Vermek İstermisiniz ?

Etiketler:, 56 views Okunma 02 Eyl 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *