AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Yeni iMac ile İlgili Olarak Etkili Açıklamalar Geldi

Yeni iMac ile İlgili Olarak Etkili Açıklamalar Geldi

Genellikle baktığımız da Apple firmasını geliştirmiş olduğu ürünleriyle ilgili olarak ortaya atmış olduğu iddiaların arkasından söz ettiren KGI Securities analisti olarak karşımıza çıkan Ming-Chi- Kyuo, Yeni iMac hakkında oldukça etkili iddialar içerisinde bulundu.

Kuo’ya göre bu yılın yaklaşık olarak üçüncü çeyreği içeresiden satışa çıkması beklenen yeni Apple’ın beklenen yeni iMac’ı ekranı oldukça geliştirilen görüntü kalitesiyle karşımıza çıkacak. Piyasa üzerinde ye alan iMac’lere nazaran ekranların da yaşanan renk doygunluğundan daha da iyi olacağı açıklanan yeni iMac modellerini bu kaliteyi panel üzerinde kullanacak olan KSF olarak açıklanan LED fosfor malzeme sayesinde elde edeceği dile getiriliyor. Toplam da baktığımız da ise 27” Retina Ekranlı iMac’ten sonra 21,5” iMac’in de Retina olarak karşımıza çıkacağı açıklanıyor.

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir