AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Yeni Dishonored 2 Videosu, Corvo Üzerinde Yoğunlaşıyor

Yeni Dishonored 2 Videosu, Corvo Üzerinde Yoğunlaşıyor

dishonored 2 için exit tarihi yaklaşırken, bethesda yeni bir video daha yayınladı. ilk oyundaki olaylardan 15 sene sonrasını mevzu alacak olan dishonored 2, iki farklı anne ıra içerecek. oyunu tahtını kaybeden emily kaldwin ya da ilk oyundan tanıdığımız ve onun babası olan corvo attano olarak oynayabileceğiz. arkane studios yeni oyunu resmi exit tarihi 11 kasım 2016’ya yetiştirmek için çalışırken, yayıncı bethesda muhtelif videolarla ilgiyi artırmak için çalışıyor. son yayınlanan videoda ise oyunu corvo ile oynamanın neye benzediğini görebiliyoruz. aradan geçen 15 yılda biraz yaşlanmış olsa da, corvo’nun yetenekleri daha da gelişmiş. doğal ünlü maskesini de unutmamak lazım. corvo’nun 15 sene önce kullandığı maske onarılmış ve gene ona hizmet ediyor.

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir