Yazı Yaz Para Kazan

Değerli arkadaşlar yazı yazarak para kazanmak isterseniz, Yazı yaz para kazan kampanyası’nı sizler için başlattık, Sizlerde evde geçirdiğiniz boş vakitlerinizi paraya çevirmek ve oturduğunuz yerden makale yazarak ve sitelerimiz’de editörlük yaparak para kazanabilirsiniz.

www.bilgisuyu.com adlı web sitemiz’de yer alan kategorilere göre içerikler oluşturarak sizler’de artık ek gelir elde edebilir ve oturduğunuz yerden internetten para kazanabilirsiniz.Dilerseniz makale başına ücret alabilir dilerseniz’de aylık olarak adsense gelirimize ortak olabilirsiniz.Adsense gelirimize ortak olanlar, sitemiz’de editör olarak görevlendirilecek ve günlük olarak içerik gireceklerdir.Sitemizin geliri ortak olan editörler arasında paylaşılacaktır örnek verecek olursak, sitemiz o ay içerisinde 5000 tl gelir elde ettiyse bu paranın tamamı o ay içerisinde görev yapan editörler arasında paylaştırılmaktadır. Bu rakam temsili olarak girilmiştir, ne kadar çok içerik o kadar çok para demektir, sizlerde boş vakitlerinizi değerlendirerek aylık 300, 500, 1000, 1500 tl gibi ücretler kazanabilirsiniz.

Paraya ihtiyacınız varsa, Evinize destek olmak istiyorsanız, iş yapamayacak durumdaysanız fakat para kazanmak ve iş sahibi olmak istiyorsanız bu fırsat tamda sizlere göre, günlük ve düzenli olarak sitemize içerik girerek gelirlere ortak olabilir ve kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Sitemiz wordpress tabanlı içerik düzenleme sistemine sahiptir, eğer wordpress bilginiz varsa hiç zorlanmadan içeriklerinizi hazırlayıp paylaşımlarda bulunabilirsiniz.Sizler ne kadar çok içerik girip girdiğiniz içerikleri sosyal ağlarda paylaşırsanız sitemiz o kadar çok gelir elde eder ve sizlerde o kadar çok para kazanmış olursunuz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir