Xiaomi Mido Çok İddialı Geliyor!

Son dönemlerde yüksek performans uygun fiyat konusunda başarılı bir politika izleyen Xiaomi, yeni bir modeli daha piyasaya sunacak. Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde Xiaomi Mido adının verildiği yeni telefon modelinin tanıtılacağı belirtilirken, orta seviyeye göre hazırlanan telefonda yine performans ön planda.

Tanıtımı Çok Yakın!

Xiaomi Mido modelinin kısa süre içerisinde tanıtılması beklenirken, Xiaomi Mido ile birlikte en önemli hedef orta segmente lider olmak. Bu bakımdan Xiaomi Mido  için beklentiler de oldukça yükseltilmiş durumda. Telefon ile ilgili ilk bilgiler Geekbench ile gelirken, telefon için son olarak testler ve performans değerlendirmeleri yapılıyor.

Xiaomi Mido Özellikleri Neler?

Xiaomi Mido  için elde edilen bilgilere göre telefonda Snapdragon625 işlemci modeli kullanılacak. Bu işlemci ile birlikte 2 GB RAM ile desteklenecek telefonda şu ana kadar öğrenilen özellikler bunlarla sınırlı.

Redmi serisinin devamı olarak piyasaya sunulan telefon modelinin ne kadarlık bir etiket fiyatına sahip olacağı ve hangi ülke pazarlarında satışa çıkacağı şu an için bilinmiyor. Fakat önümüzdeki günlerde Xiaomi tarafından yapılacak tanıtımlar ile birlikte tüm soru işaretleri de giderilmiş olacak.

KAYNAK :

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir