Xiaomi Mi Note 2’nin Özellikleri Neler?

Son dönemlerin en önemli üreticileri arasında gösterilen Xiaomi, yeni modeli ile birlikte hem iddialı bir giriş yapacak hem de bir ilk telefonda kullanacak. Bugüne kadar gelen bilgilerde Xiaomi Mi Note 2 modelinde çift kameranın kullanılması kesin olarak görülürken, Xiaomi Mi Note 2 ile birlikte Xiaomi kullanıcıları da çift kamera deneyimi yaşayacak. Telefon hakkında gelen bilgiler telefon modeli hakkında beklentileri daha da arttırırken, telefonu görüntüleri de sızdırıldı. Sızdırma ile birlikte Xiaomi Mi Note 2’nin nasıl olacağı ile ilgili şimdiden bir bilgi elde etmek mümkün olurken, geçtiğimiz günlerde yapılan yeni paylaşımlar ile birlikte telefondaki önemli özellikler de paylaşıldı.

Xiaomi Mi Note 2 Özellikleri Neler Olacak?

Xiaomi Mi Note 2 hakkında gelen bilgilere göre telefonda yer alacak en önemli donanım SnapDragon’un son modellerinden birisi olan 821 modeli. Çift kamera gibi ek özelliklerinin yanı sıra Full HD destekli ve iki yanı kavisli ekranıyla da görüntü açısından kusursuza yakın olacak Xiaomi Mi Note 2, ekran büyüklüğünün 5.5 inç olması bekleniyor.

Büyüleyici: 6 GB RAM!

Telefonda en önemli donanımlardan bir diğer ise 6 GB RAM. Bugüne kadar pek çok üreticini telefonunda 6 GB yer almazken Xiaomi Mi Note 2 ile birlikte bu konuda iddialı bir seçim yapılmış olacak. Cihazda yer alacak depolama ise128 GB ile sınırlı olacak.

KAYNAK :

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir