Xbox One S’ye Rakip: Sony PS4 Slim

Sony PlayStation 4 Slim adının verildiği yeni bir model ile piyasaya giriş yapan Sony, Microsoft tarafından geliştirilen Xbox One S modeliyle sektörde rekabete girecek. Yapılan resmi tanıtım ile birlikte bu konuda tüm özellikler de netlik kazanırken, Sony PlayStation 4 Slim pek çok satış noktasında satışa çıkarılmış durumda.

Daha Küçük, Daha İnce

Sony PlayStation 4 Slim, adından da anlaşılacağı gibi daha ince ve daha küçük. Bu bakımdan kullanıcıları yeni konsol modelinde çok daha kolay kullanıma sahip bir cihaz bekliyor. Bu modeli ile yüksek performanstan yine ödün vermeyen Sony, yaptığı pek çok iyileştirme ile birlikte daha iyi bir cihaz piyasaya sunmuş durumda.

Tüm bu gelişmelere karşın Sony PlayStation 4 Slim ile ilgili oldukça farklı bir durum da söz konusu. Öyle ki cihaz piyasaya sunulmuş olsa da firma tarafından herhangi bir şekilde tanıtım çok kısa tutuldu ve kapsamlı bir şekilde cihaz tanıtılmadı. Bu bakımdan sessiz sedasız bir şekilde Sony PlayStation 4 Slim piyasaya sunulmuş oldu.

Sony PlayStation 4 Slim kullanımı resmen başlatılırken, konuyla ilgili ilk deneyimler ve ilk izlenimler de gelmeye başladı. Cihazın 1200 TL civarında bir fiyat ile Türkiye pazarına da gelmesi bekleniyor.  

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir