AnaSayfa / WordPress / WordPress Wallpaper Scripti

WordPress Wallpaper Scripti

WordPress Wallpaper scripti paylaşım sayfasına hoşgeldiniz, Değerli site sahipleri duvar kağıtları ve wallpaper üzerine bir site açmayı düşünüyorsanız ve wordpress kalitesiyle tasarlanmış bir tema arıyorsanız bu tema tamda sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak kalite’de bir tasarıma sahiptir.

WordPress WallPaper Scripti

Tema responsive tasarıma sahiptir bu nedenle telefonlar ve tabletler için uyumludur, Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar hiç bir sorun yaşamadan siteniz içerisinde rahatlıkla dolaşabilirler.SEO uyumu ile google aramaların’da siteniz anahtar kelimeniz’de daha üst sıralarda çıkar.

WordPress WallPaper Scripti

WordPress Wallpaper Theme

Siteniz’de kullanacağınız bu tema sitenizin açılış hızınada etki edecek ve ziyaretçilerin sayfaların açılmasını beklemesini önleyecektir, 1 saniyeden daha az kısa bir sürede sayfa yükleme özelliğine sahiptir bu özellikleri aktif hale getirmek için wp fastet cache eklentisinin yüklü olması gerekmektedir. Fastet Cache eklentisi temaya entegre olarak çalışmaktadır bu nedenle eklentiyi indirip aktif hale getirmiş olmanız gerekmektedir.

Wallpaper ve duvar kağıdı yükleme esnasında sıkıntı yaşanmaması için hazırlamış olduğumuz test videosunu izleyebilirsiniz.Bu video’da sitenize görsellerin nasıl yükleneceğini ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Üst kısımdaki video’da görselleri tek tek nasıl yükleyebilirsiniz onu gösterdik aşağıdaki bölümde ise toplu halde resimleri nasıl yükleyip yayınlayabilirsiniz bunu göstermeye çalıştık.Temanın kendisine has sistemi sayesinde sitenize toplu halde resim yükleyebilirsiniz.

Bu harika temaya çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.Temanın demosu ve satın alma linki aşağıdaki bölüm’de yer almaktadır.Temanın demosuna göz atarak daha geniş bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tema Demosu  Download ( 50 TL )

Bu temaya 50 TL’ye sahip olabilirsiniz temayı satın almak için web.developer07 skype adresini ekleyerek bizimle iletişime geçebilir veya aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Temayı satın almak ve tema hakkında bilgi almak için formu doldururken GSM numaranızı ekleyebilirsiniz, numaranızı ekledikten sonra bizler sizlere geri dönüş yapabiliriz.

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

WordPress Dizi Teması

WordPress Dizi Teması

WordPress dizi teması ile harika dizilerin paylaşıldığı bir ortam yaratabilirsiniz, sizlere sunacağımız bu tema daha …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir