WordPress Rüya Tabirleri Teması

WordPress rüya tabirleri teması, şık ve güzel bir görünüme sahip ücretsiz temalardan birisidir, dilerseniz üzerinde biraz düzenleme yaparak şarkı sözleri teması olarak’ta kullanabilirsiniz.Sitenizi ziyaret edecek olan kullanıcılar isterse alfabetik sıraya göre rüya tabirlerini inceleyebilir isterlersede sitenin ana bölümünde yer alan arama bölümüne gördükleri rüyayı yazarak aratabilir ve rüya tabirlerine ulaşabilirler.

Arama motoru görünümünde güzel bir tasarıma sahip olan wordpress rüya tabirleri teması sohbetgen.com farkı ile sizlere ücretsiz olarak paylaşılmaktadır.Tema seo ve görsellik bakımından güzel bir tasarıma sahiptir.Kaliteli yapısı sayesinde güzel projelerde kullanılabilir ve mutlaka arşivlerde olması gereken temalardan birisidir.

WordPress Rüya Tabirleri Teması

Aşağıdaki bölümden temayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz, temayı indirdikten sonra rar arşivinden çıkartıp wordpress dosyalarının içerisindeki themes klasörüne atıp daha sonra wp-admin’den temayı aktif hale getirebilirsiniz.Temanın ana sayfası oldukça basit olduğu için açılış hızı’da çok yüksek bir temadır.

WordPress Rüya Tabirleri Teması İndir

indirme linki güncellenmiştir.Ayrıca linkleri göremeyen arkadaşlar sosyal ağ paylaş butonlarından birisine tıklamanız gerekmektedir.

Basit kod bilgisine sahip olan arkadaşlar tema üzerinde düzenleme yaparak harika işler çıkartabilirsiniz, ücretli olarak şarkı sözleri teması veya rüya tabirleri teması aramak yerine bu temayı kullanarak daha güzel işler yapabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

2 Responses

  1. aziz dedi ki:

    İyi günler,

    indirme linki silinmiş, yenilemeniz mümkün mü? Teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir