WordPress PHP Hata Kaldırma ve Gizleme Kodu

WordPress PHP Hata Kaldırma ve Gizleme Kodu ile sitelerinizde oluşan hataları ortadan kaldırabilir ve geçici olarak bir çözüm uygulayabilirsiniz fakat bu işlem eror log dosyasının megabaytının artmasına vede sitenizin stabil olarak çalışmasına engel olacaktır ama yinede yapacağınız gizleme işlemi ile hataları sitenizi ziyaret edenlere karşı kötü bir görüntü sergilemekten kurtulabilirsiniz.

Aşağıda yer alan kodu hatayı aldığınız php sayfasının en üstüne ekleyip kaydettikten sonra sitenize yükleyiniz yükleme işleminin ardından sayfayı f5 yaparak yenileyiniz bu işlemin ardından hatanın ortadan kaybolduğunu ve sitenizin normal olarak çalıştığını görebilirsiniz.

Kodu sitenize ekleyip hatayı gizledikten sonra hatalar üzerinde düzenleme yaparak sorunu tamamiyle ortadan kaldırarak eror log dosyasının kasmasını engelleyebilirsiniz ve böylece sitenizi normal haline döndürebilirsiniz, üst kısımdada belirttiğimiz gibi bu kod sadece hataları gizler ve kullanıcıların kötü bir görünüm ile karşılaşmasını engeller ama sitedeki sorun arka planda hala devam eder bu nedenle sorunu kökten çözmeniz şiddetle tavsiye edilir.

WordPress PHP Hata Kaldırma ve Gizleme Kodu

<?php
error_reporting(0);
?>

Farklı bir çözüm yolu olan arkadaşların önerilerini bekliyoruz sizlerin bu konudaki önerileri bizler için değerlidir ve site sahipleri için önemlidir bizlere destek olarak sizlerde diğer site sahiplerinin rahat bir şekilde çalışma yapmalarına katkı sağlıyabilirsiniz.

Bu kod sorununuzu çözdüyse bizlere destek olmak için bu içeriği sosyal ağlarda paylaşabilir ve alt kısımdan oy verebilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir