WordPress Oyun Teması V3

WordPress Oyun Teması V3 ile sizlerleyiz, Flash oyun ve online oyun tarzında site kuracak olan arkadaşlar için harika bir temadır, Renk seçeneği, bot seçeneği, kullanıcılara kolaylık sağlaması için geliştirilmiş admin paneli, Özel SEO çalışması ve sayamadığımız onlarca özelliği ile siz değerli site sahiplerini bekliyor.

WordPress Oyun Teması V3

Aşağıdaki bölümden indireceğiniz temanın içerisinde temanın kurulumu ve diğer gerekli dosyaları yer almaktadır ayrıca bot eklentisinin nasıl kurulacağı hakkında bilgilerde içerisinde yer almaktadır, Tema kurulumu hakkında bilgisi olmayan arkadaşlara kısa bir özet geçelim.

WordPress Oyun Teması V3 Kurulum !

  • Temayı aşağıdaki link’ten indirip rar arşivinden çıkartınız.
  • TrendOyun adlı klasörü wordpress kurulu sitenizin themes bölümüne yükleyiniz.
  • Ana dizine eklenecek adlı klasörde yer alan oyna.php adlı dosyayı sitenizin ana dizinine yükleyiniz.
  • Eklentiler klasöründeki eklentileri wordpress kurulu sitenizin wp-content/plugins bölümüne yükleyiniz.
  • Dosya yükleme işlemi bittikten sonra wordpress admin panelinden temayı aktif hale getiriniz.
  • Tema aktif hale geldikten sonra wordpress admin panelinde yer alan eklentiler bölümüne giriş yaparak yüklemiş olduğunuz eklentileri etkinleştiriniz.

Kurulum işlemi bu kadar arkadaşlar, botların kullanımı için tema dosyalarının içerisinde yer alan TrendOyun bot kurulum PDF dosyasını açarak inceleyebilirsiniz.

WordPress Oyun Teması V3 İndir

 

Siz değerli ziyaretçilerimize ücretsiz wordpress temaları sunmaya devam ediyoruz, diğer temalara göz atmak için sitemizin wordpress temaları kategorisine göz atabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir