WordPress Habertez Haber Teması ile sizlerleyiz, WordPress haber teması arayanlar artık aramanıza gerek yok, bu tema ile artık sizinde oldukça kaliteli bir siteniz olabilir, Daha önce habertez.com tarafından kullanılmakta olan bu tema artık ücretsiz olarak siz değerli site sahiplerinin hizmetine sunulmuştur, WordPress haber ve magazin tarzı site kuracaklar için oldukça güzel bir temadır.Sayfa açılış hızı ve SEO değeri ile ön planda tutulan bu tema sizler için özenle tasarlanmıştır.
WordPress Habertez Haber Teması

Temayı yükleyip aktif hale getirdikten sonra wp-pagenavi eklentisinide yüklemeniz gerekmektedir aksi taktirde tema eksik görüntülenebilir, Temanın kendisine has seo ayarları mevcuttur fakat All in seo pack eklentisini yükleyerek daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz.Uzun zamandır 300 tl gibi bir fiyata satılan bu harika tema artık ücretsiz olarak paylaşılmaktadır.

WordPress Habertez Haber Teması İndir

 

Sitemizin paylaşımlarına devam etmesi ve ayakta durması için bizlere destek olmaya ve yaptığımız paylaşımları sosyal ağlarda diğer arkadaşlarınız ile paylaşmayı lütfen unutmayınız.

WordPress Habertez Haber Teması
4.9 (97.14%) 7 oy

Etiketler:,, 167 views Okunma 03 Mar 2017

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorumlar(5)
   • SohbetGen
    SohbetGen 8 Mart 2017

    Temayı test ettik hocam, çalışıyor alt sürümlerde deneyin, sanırım siz yeni sürümde deniyorsunuz ayrıca pagenavi ve postvievs eklentilerinide kurmanız gerekmekte.


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *