WordPress Haber Botu Eklentisi

WordPress alt yapısı kullanan site sahipleri için özel olarak geliştirilmiş wordpress haber botu eklentisi ile tüm haber sitelerinde yer alan en güncel ve son dakika haberleri anında çekebilir ve sitenizde yayınlayabilirsiniz.Bu bot diğer botlara göre farklı bir yapıya sahiptir ve eklenti olarak geliştirilmiştir.İndireceğiniz dosyayı wp-content/plugins klasörünün içerisine atarak kullanmaya başlıyabilirsiniz.

WordPress sağlık haberleri botu, wordpress teknoloji haberleri botu, wordpress siyaset haberleri botu, wordpress finans haberleri botu ve diğer tüm haber botlarını içerisinde barındıran bu eklentiyi siz değerli sohbetgen.com ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunuyoruz.

Botun çalışması için sitenizin ana sayfasına bir adet link eklemeniz gerekmektedir eğer bu linki eklemezseniz bot çalışmayacaktır, botu tasarlayan arkadaş böyle bir icat yapmış kullanmak isteyenler linki ekledikten sonra botu kullanabilir ve işi bittikten sonra linki tekrar kaldırabilir.Bot sayesinde 10 adet güncel haber sitesinden içerik çekebilirsiniz fakat içerik çekerken zamanlama yaparsanız sitenizin ban yemesini önlersiniz aksi taktirde sitenizi banlatabilirsiniz bu nedenle bot kullanırken belirli zaman aralıkları ile içerik çekmeniz daha iyi olacaktır.

Aşağıdaki bölümden eklentiyi indirip hemen kullanmaya başlıyabilirsiniz, Kurulum dosyaları ve gerekli bilgiler alt kısımda yer almaktadır.Sitemizde yer alan tüm paylaşımları öncelikle bizler test ediyoruz ve işe yarar halde olanları sizlerle paylaşıyoruz fakat yinede sizler her sorununuzda bizlere sorununuzu iletebilir ve yardım alabilirsiniz.

WordPress Haber Botu Eklentisi İndir

WordPress Haber Botu Eklentisi

WordPress Haber Botu Eklentisi Kurulum

  1. indirdiğiniz dosyayı rar arşivinden çıkartınız.
  2. WPHabeR G.3 adlı klasörü olduğu gibi sitenizin ftp sunucusuna bağlanarak wp-content/plugins/ bölümüne yükleyiniz.
  3. WordPress admin panelinize giriş yaparak eklentiler bölümünden eklentiyi aktif hale getiriniz.
  4. WordPress admin panelinde yer alan yazılar bölümüne gelerek buradaki haber paneli yazan yere giriş yapınız.
  5. Size verilen linki sitenizin ana sayfasına ekleyerek eklentiyi aktif hale getiriniz.

Kurulum işlemi bu kadar basit arkadaşlar bizleri takip etmeye devam edin, sizlere en kaliteli ve en yeni wordpress haber botu eklentisi ile tanıştırmaya devam edeceğiz.

 


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir