Geçmişten günümüze bir çok kişi tarafından kullanılmakta olan wordpress gangsky portal teması‘nı sizlerle tekrardan paylaşmak istedim, bir çok site sahibinin tema arşivinde mutlaka bulunması gereken bu temayı bizler indirdursun.com farkı ile bulduk ve sizlerle paylaşıyoruz.

WordPress GangSky Portal Teması Hakkında;

Bu temayı ister forum eklentisi ile wordpress forum sayfası olarak istersenizde portal olarak sitenizde kullanabilirsiniz, 3 kolonlu sistemi ile ve grafik açısından kaliteli yapısı ile herkes tarafından beğenilmektedir, sizlerde bu temayı sitemizden indirebilir editleyerek sitelerinizde kullanabilirsiniz ayrıca gangsky portal teması genellikle seslisohbet sitelerinde’de kullanılmaktadır bu sitelerde kullanılmasının asıl sebebi ise ana sayfasının sohbet siteleri için editlenmeye oldukça uygun olmasından kaynaklanmaktadır.

Wordpress GangSky Portal Teması

Üst kısımda görmüş olduğunuz demo görüntüsü temanın bir seslisohbet sitesine göre editlenmiş halidir.Temayı editlemek isteyen arkadaşlar diledikleri zaman bizlerden teknik destek alabilirler.

Temada yer alan menüleri ve reklam alanlarını temayı sitenize yükledikten sonra wp-admin/theme-editör.php bölümünden düzenleyebilirsiniz, buradaki düzenlemeleri yaparken temanın ayarlarını bozmamaya özen göstermelisiniz aksi taktirde görünümde sıkıntılar yaşayabilirsiniz, Arıca tema için oluşturduğumuz PSD dosyalarınıda arşivin içerisine ekledik bu PSD dosyalarını adobe photoshop proğramı ile açarak kendi sitenize göre düzenleyebilirsiniz.

WordPress Gangsky Portal Teması indir

Bu temayı indirmek isteyen arkadaşlar aşağıdaki yorum bölümüne gangsky portal teması hakkında bir yorum yazarak e-mail bölümüne mail adreslerini ekleyerek temanın download linkine sahip olabilirler, download linkini içeriklere yorum yapılmamasından dolayı kaldırdık emeğe saygı bakımından bir yorum yazarsanız çok teşekkür ederiz.

Tema güncellenmiştir ve yeni versiyonun download linki sayfaya eklenmiştir indirmek isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkten temayı indirebilirler, Gangsky Portal teması düzenlenmiş ve çalışır halde sizlere eklentileri ile birlikte sunulmuştur.

Bu arada yorum yazmayı lütfen unutmayalım herşeyden öte emeğe saygı için bari bir yorum ekleyelim, Yorumların siteye katkısından ziyade, İnsanların paylaşımlardan yararlandığını görmek ve onların yorumlarını okumak şahsım adına mutluluk verici bu nedenle bir kaç saniyenizi ayırıp yorum yazmaktan çekinmezseniz sevinirim.

WordPress GangSky Portal Teması indir
Oy Vermek İstermisiniz ?

166 views Okunma 15 May 2016

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorumlar(11)
  • Yunus
   Yunus 23 Haziran 2016

   İndirme linklerini alabilir miyim acaba?
   Bu temayı uzun zamandır güncellenmiş sürümünü arıyorum bulamadım.

   Teşekkür Ederim.

   • SohbetGen
    SohbetGen 24 Haziran 2016

    Yunusbey temanın indirme linki güncellenmiştir.

   • SohbetGen
    SohbetGen 14 Ağustos 2016

    Ben çok seviyorum uzun bir sürede kullandım

  • haylaz
   haylaz 23 Mayıs 2017

   şifre istiyor rar şifresi nedir acaba paylaşım için teşekkur


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *