AnaSayfa / WebMaster Özel / WordPress Admin Paneli Teması

WordPress Admin Paneli Teması

WordPress admin paneli’ni değiştirmeyi hiç düşündünüzmü veya yıllardır kullanmış olduğumuz ve sıradan admin paneline farklı bir görünüm katmayı hiç aklınızdan geçirdinizmi desem bir çoğunuz bunu yapmışsınızdır ve uğraşmışsınızdırda bizlerde bunu araştırdık ve bulduk codecanyon’da yer alan modernadmin paneli temasını indirip sunucunuza yükledikten sonra sizlerde yeni harika bir admin paneline sahip olacaksınız.

Wordpress Admin Paneli Teması

Bu temayı indirip sitenize yükledikten sonra farklı renk ve seçeneklerdeki görünüme sahip yeni admin paneliniz aktif hale gelecektir.Bazen sitelerimiz için değişiklikler şart sizlerde sitenizde değişiklik yapmak istiyorsanız bu admin paneli teması tamda size göre.

WordPress Admin Paneli Teması indir;

” WordPress Admin Paneli teması hakkında yorum görüş ve önerilerinizi yorum olarak bildirebilir ve emeğe saygı için bir teşekkür yorumu yazabilirsiniz.”

» Benzer içeriklere'de göz atmak istermisiniz ! »

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

CodeCanyon Freelance Cockpit 3

CodeCanyon – FreeLance Cockpit 3

FreeLancer Olarak serbest çalışan biriyseniz ve işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olacak bir araş arıyorsanız, FreeLance Cockpit …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir