WordPress Admin Paneli Teması, Yıllardır kullanmakta olduğunuz wordpress admin panelinden sıkılmadınızmı, sizler’de bizler gibi değiştirmenin zamanı geldi diye düşünenlerdenseniz sizlere sunacağımız bu dosya ile admin panelinizi değiştirebilir ve yeni bir görünüme sahip olabilirsiniz, yapacağınız bu değişiklik eminimki sizlerinde çok hoşuna gidecek.

WordPress Admin Paneli Teması

Kendinize ve sitenizde çalışmakta olan diğer yöneticilere vede editörlerinize farklı bir ortam yaratmak adına bu temayı indirip sitenize yükleyebilirsiniz, sohbetgen farkı ile ücretsiz olarak sahip olacağınız bu yeni admin paneli temasını aşağıdaki bölümden indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz temayı sunucunuzda yer alan wp-admin klasörünün içerisine aktarmanız gerekmektedir bu aktarımın ardından admin paneliniz yenilecek ve yeni görünümü ile sizlere sunulacaktır.Admin paneli üzerinde her hangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz tüm işlevler eskisi gibi çalışacaktır tek fark görüntü farkıdır vede ek bir kaç özellik sisteme entegre edilmiştir.

Tema’nın tek tek özelliklerinden bahsetmek yerine sizlerle demo sayfasını paylaşıyoruz, demo sayfasını ziyaret ederek tüm özelliklerine göz atabilir ve rahatlıkla istediğiniz bölümleri inceleyebilirsiniz.Demo paneline giriş için gerekli olan bilgiler download bölümünde yer almaktadır.

Güzel günlerde kullanmanız dileklerimizle.Bizlere destek olmayı lütfen unutmayınız. 🙂
Admin paneli giriş bilgileri kullanıcı adı: demo – şifre: demo olarak giriş yapabilirsiniz.

Önizleme: http://jaybabani.com/material-wp-admin/wp-login.php

Download : https://userscloud.com/if5wo4cu70ix

Rar Pass : Şifresiz

Durum : Temiz kontrol edildi. İçerisin’de yer alan ioncube ile şifreli dosyalar nedeni ile virüs uyarısı alabilirsiniz bu nedenle antivirüs programını pasif hale getirerek indirmeniz önerilmektedir.

WordPress Admin Paneli Teması
Oy Vermek İstermisiniz ?

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *