Windows 8.1 RT Güncelleme Alacak

Microsoft firmasının Windows 8.1 RT sürümü için Eylül ayı içerisinde bir güncelleme sonucunda yaşamış olduğu bazı sıkıntılardan kurtulacak. Bir diğer yandan da Windows 10’un çıkmasını bir hafta kalmasına rağmen bu tarz bir haberin gelmesi oldukça şaşırttı.

Firmanın geliştirmiş odluğu Windows 8.1 RT sürümü kullanıcıları tarafından çok daha da fazla tercih edilmemiş, Ek olarak çoğu kullanıcı Windows 7 üzerinden de 8.1 RT sürümünü geçiş yapsa bile daha sonralarında eski işletim sistemlerine geri dönüş yapılmıştı.

Windows 8.1 RT sürümü için yaklaşık olarak üçüncü güncelleme desti bu Eylül ayı içerisinde gelecek. Ek olarak bu güncelleme Windows 10Ş’un da güncelleme tarihinden hemen sonra yapılacak bunun nedeni ise 2 ay boyunca işletim sisteminin yayılmasını biraz daha olsa garanti sürecine alabilmek.

Microsoft tarafına baktığımız da oluşturulan güncelleme hakkında hiç bir şekilde detay vermedi. Sadece Twitter üzerinden küçük bir bilgi sağlayarak kullanıcılara mesaj vermiş oldu.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir