Windows 10’a Dev Güncelleme Ve Yenilikler Geliyor

Microsoft tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan Windows 10 etkinliğinde Windows 10 için önemli ipuçları ve bilgiler paylaşıldı. Windows 10 için kapsamlı bir güncelleme ve yenilik hazırlığında olan Microsoft bu duyuruyu yaparken önümüzdeki günlerde yeni versiyonun kullanıma sunulacağı açıklandı.

Windows 10 işletim sisteminde çok umutlu olan Microsoft diğer işletim sistemlerine desteği keserek tek Windows 10üzerinden hizmet sunmayı amaçlarken bu konuda yeni işletim sistemi çok daha işlevsel hale getirilecek. Konu ile ilgili yapılan açıklamalarda Windows 10’un diğer işletim sistemlerinden çok daha üstün olduğu belirtilirken kullanıcıların da ücretsiz bir şekilde geçiş yapabileceği hatırlatılarak bu konuda mutlaka güncellemelerin alınması istendi.

270 milyon cihaz üzerinde kullanımda olan Windows 10 için oldukça umutlu olan Microsoft bu konuda özellikle akıllı telefon ve tabletler ile uyumlu olması sayesinde rakamı daha da yukarılara çıkarmayı amaçlıyor.

Windows’un en önemli avantajlarından birisi de telefon ve bilgisayarlarda kullanılan uygulamaların eşitleme sistemi ile eşzamanlı olarak çalışabilmesi ve belgelerin iki cihaz arasında ortak bir şekilde kullanılabilmesi. Bu açıdan özellikle Microsoft Office ya da depolama alanlarını kullanan kişilerin Windows 10 Windows işletim sistemine sahip bir telefona sahip olması işleri çok daha kolaylaştıracak.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir