AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Windows 10 Anniversary Update Bilgisayarları Donduruyor!

Windows 10 Anniversary Update Bilgisayarları Donduruyor!

Microsoft tarafından Windows 10 işletim sistemine özel olarak Kullanıma sunulan yeni güncellemenin pek çok sorun içerdiği anlaşıldı. Yeni güncelleme Windows 10 Anniversary update Adını alırken birinci yıla özel olarak kullanıma sunulan bu güncellemenin işletim sisteminde iyileştirmeler yapması ve performans açısından da geliştirme sağlaması amaçlanıyordu. Bu bakımdan güncellemenin kullanıma sunulmasının ardından pek çok kullanıcı güncellemeyi bilgisayarlarına kurarken özellikle donma sorunlarının yaşanmaya başlanması pek çok kullanıcı için sorunlu bir dönem başlattı.

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sunulan bu uygulama ile birlikte kullanıcıların bilgisayarlarını yeni bir işletim sistemi sürümüne yükseltmesi sağlanırken yapılan işlemler ile birlikte milyonlarca kullanıcının bu güncellemeyi aldığı belirtildi. Şu anda 350 milyon barajını geçmeyi başaran ve böylece yüksek bir kullanıcı sayısına ulaşan Windows 10 yaşanan bu hatalar nedeniyle de milyonlarca kullanıcının bilgisayar kullanımını da engellenmiş durumda.

Windows 10 Anniversary Update Güncellemesi alan kişilerin bilgisayarlarının çok sık donmaya başladığı ve herhangi bir hata vermeden kullanım dışı kaldığı belirtilirken bu sorunun şu ana kadar çözülememesi de sorunun daha da büyümesine yol açıyor.

Microsoft Sessiz!

Güncelleme alan bilgisayarlarda yaşanan bu soruna ilişkin Microsoft tarafından herhangi bir açıklama yapılmazken sorunun yeni bir güncelleme ile giderilmesi bekleniyor.

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir