WD Elements Taşınabilir Disk 195 TL

Siz değerli sohbetgen.com ziyaretçileri için kampanyaları araştırarak sunmaya devam ediyoruz, Bugünün kampanyası olarakta hepsiburada.com’da %32 indirim ile satılmakta olan ve fiyatı 285 TL’den 195 tl’ye düşen WD Elements Taşınabilir Disk’i sunuyoruz, Bu ürünler yanlarında birde kılıf hediyeli olmak üzere satılmaktadır.

2.5 inc 1 Terabayt  ve 3.0 USB uyumlu bu diske sizlerde çok uygun fiyatlar koşulunda sahip olabilirsiniz, alt kısımda yer alan satın al butonuna tıklayarak ürünün sayfasına bağlanabilir ve ürünü inceledikten sonra hemen satın alabilirsiniz.Bu ürün hepsiburada.com tarafından garantili olarak satılmaktadır.Bu özelliklere sahip ve bu kadar uygun fiyata bir disk biraz zor bulursunuz bu nedenle daha fazla geç kalmadan ve stoklar tükenmeden hemen satın alın.

Cihaz Özellikleri

Boyut ( Tip ) 2,5 inçWD Elements Taşınabilir Disk 195 TL
E-Sata
Yok
Ethernet Yok
FireWire yok
Kapasite 1 TB
Mac uyumu Var
Usb Bağlantı Teknolojisi USB 3.0

Bu ürünü hemen satın almak için aşağıdaki satın al butonuna tıklayabilirsiniz.Açılan sayfada satın alan diğer kullanıcılarında yorumlarına göz atabilirsiniz.

WD Elements Taşınabilir disk hakkında sizlerde yorum yapabilir ve diğer kullanıcılarında bilgi sahibi olmasını sağlıyabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir