VPN Unlimited İndir

VPN Unlimited programı internet üzerinden kullanıcılarına güvenli bir bağlantı üzerinden gezinti yapmalarına vede bağlantılarının gizli kalmasını sağlayan ayrıca engelli sitelere giriş yapmasını sağlayan bir VPN yani proxy servisidir.

VPN Unlimited Hakkında !

Son zamanlarda ülkemizde sıklıkla yaşamakta olduğumuz internet engellerini ortadan kaldırmak ve yasaklı sitelere giriş yapmak için kullanabileceğiniz VPN Unlimited sayesinde internet trafiğiniz yurt dışındaki başka bir bilgisayara yönlendirilmektedir. Bu sayede internete farklı bir coğrafi konumdan bağlanıyormuşsunuz gibi internette özgürçe dolaşabilirsiniz.Bu programın size veya bilgisayarınıza herhangi bir zararı yokturdur sadece bağlı olduğunuz İP adresinizi farklı bir konumdaki adres ile değiştirerek siteler üzerinde gezinmenize olanak sağlamaktadır örnek verecek olursak Türkiye/İzmir konumlu olan İP adresinizi bu program değiştirip Amerika/Florida eyaleti ile değiştirip sizler sanki florida’dan giriş yapıyormuşsunuz gibi göstermektedir.

Bu programı İOS ve Android tabanlı cihazlarınız’dada kullanabilirsiniz, alt kısımda yer alan download linkleri bölümün’den kullanmak istediğiniz sistemi seçip indirebilir ve dilediğiniz cihazınıza yükleme yapabilirsiniz.Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren bu programı daha geniş bir şekilde kullanabilmek için premium üyelik satın almanız gerekmektedir, Premium üyeler’e daha fazla ülke seçeneği sunulmaktadır.

VPN Unlimited siz kullanıcılarının kişisel bilgilerini korumasınada imkan sağlıyor, Bu uygulamayı kullandığınız cihaz IP adresinizi değiştirdiği için internet üzerinden yaptığınız alışverişler gerçek değilde sahte IP adresiniz ile kaydedildiği için bu siteler sizin konumunuzu kaydedemiyor ve IP adresiniz takip altına alınmıyor, Uygulamanın sizlere sunduğu bu hizmet sayesinde kimlik hırsızlarından korunmuş bir şekilde rahatça gezinti yapabilirsiniz.

VPN Unlimited programının kullanımıda oldukça kolaydır. Programı kullanmaya başlamak için ilk olarak bir hesap oluşturmanız gerekmektedir daha sonra sihirbaz tabanlı arayüzü size adım adım eşlik ediyor. Program uygun VPN ayarlarını tek bir tıklamayla yapabiliyor ve size sadece internete bağlanacağınız farklı coğrafi konumdaki sunucuyu seçmek kalıyor. Sağladığı bu kolay kullanım yönüyle Hotspot Shield VPN ve Zenmate alternatifi olarak kullanılabilecek programlar arasında yer alıyor.

VPN Unlimited İndir !

[toggle title=”Windows için tıkla indir ! ( Windows Download )” state=”close”]https://yadi.sk/d/SloxoGiT35up85[/toggle] [toggle title=”Android için tıkla indir ! ( Android Download )” state=”close”]https://yadi.sk/d/1jr9BexH35uqzC[/toggle] [toggle title=”IOS için tıkla indir ! ( IOS download )” state=”close”]https://goo.gl/hxsut1[/toggle]

VPN Unlimited Ekran Görüntüleri


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir