Siz değerli ziyaretçilerimize harika ve ücretsiz bir wordpress teması daha sunuyoruz, Viral Ücretsiz Magazin WordPress Teması şık, kullanışlı ve mobil uyumlu bir temadır, tamamen ücretsiz olarak dağıtılmaktadır ayrıca bazı coder arkadaşlar tarafından’da türkçeleştirilerek piyasaya sunulmaktadır.

Viral Ücretsiz Magazin WordPress TemasıHaber, magazin, kişisel blog, foto galeri ve her türlü tasarım ihtiyaçlarınıza yönelik bir çalışmanın eseri olan viral wordpress teması ile sizlerde tema arama derdinize son verebilirsiniz.

Bizler sohbetgen ailesi olarak her temayı paylaşmıyoruz, ziyaretçilerimizin ne aradığını çok iyi biliyor ve teknolojiye ayak uyduracak kaliteli temaları araştırıp bulup sizlerle paylaşıyoruz.Günümüz itibariylede ücretsiz olarak önerebileceğimiz en kaliteli temaların başındada viral teması gelmektedir.

Temanın özellikleri saymakla bitmez ama bazılarını sizinle paylaşalım diğer özelliklerinede göz atmak için sayfanın alt kısmında yer alan demo sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Viral magazin wordpress temasın’da Mobil uyumlu yapı, Blog , Özel Arkaplan , Özel Renkler , Özel Logo , Özel Menü , Eğitim , Öne Çıkan , Altbilgi Widgets , Izgara Düzeni , Haber , Portföy , Sağ Kenar , Sabit Mesaj , Tema Seçenekleri , Dişli Yorumlar , Çeviri Hazır , İki Sütun gibi başlıca özellikler yer almaktadır.

Bu tema piyasada ücretsiz olarak dağıtılmaktadır bu nedenle hiç kimseye kanıp bu temaya başka bi yerden ücret kesinlikle ödemeyiniz, aşağıdaki bölüm’de temanın ücretsiz sürümü ve demo adresi yer almaktadır.

Tema wordpress.org sitesi üzerinden indirilmektedir indirmek için wordpress.org/themes/ sayfasını ziyaret edebilir veya aşağıdaki indirme butonuna tıklayabilirsiniz.

[button color=”purple ” size=”medium” link=”http://demo.hashthemes.com/viral/” icon=”fa fa-eye” target=”true”]Demo[/button] [button color=”green” size=”medium” link=”https://wordpress.org/themes/viral/” icon=”fa fa-download” target=”true”]Download[/button]

Viral Ücretsiz Magazin WordPress Teması
Oy Vermek İstermisiniz ?

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *