Unlocker İle Silinmeyen Dosyaları Silin

Bilgisayarımdaki dosya silinmiyor, silinmeyen dosyayı nasıl silebilirim, virüslü dosyayı nasıl silebilirim, virüslü dosya silinmiyor ne yapmalıyım gibi sorularınızın cecabı burada.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere mutlaka işinize yarayacak olan harika bir programın son sürümünü paylaşacağım, Unlocker ile silinmeyen dosyaları silin ve kurtulun, Sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz ve oldukça basit olan bu proğram sayesinde bilgisayarınızdaki silinmesi gereken fakat silinmeyen herşeyi tek tuşla silebilirsiniz.

Benimde olduğu gibi bir çoğunuzun başına mutlaka gelmiştir.Virüslerin veya herhangi bir nedenle bilgisayarınızda yer alan bir dosyanın bazen silmek istesekte silinemediği olmuştur, Örnek olarak bazı virüslü dosyaları siz silmek istesenizde silmenizi engeller fakat unlocker ile hemen silebilirsiniz.

Bir Dosyanın Silinmesini Engelleyen Nedenler;

  • Virüslerin engellemesinden dolayı silinmeyen dosyalar
  • İşletim sisteminin engellemesinden dolayı silinmeyen dosyalar
  • Dosya isim ve uzantısının çok büyük olduğundan dolayı silinemeyen dosyalar

Sizlerinde başına üst kısımdakilerden birisi geldiyse hemen alt kısımdaki bölümden Unlocker.exe programını indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra silmek istediğiniz dosyanın üstüne sağ tıklayıp unlocker’i seçtikten sonra karşınıza çıkacak olan eylemler bölümünden ister dosyayı silebilir, ister adını değiştirebilir istersenizde başka bir bölüme taşıma yapabilirsiniz.Örnek kullanım için alt kısımdaki görsellere göz atabilirsiniz.

Unlocker İle Silinmeyen Dosyaları Silin Unlocker İle Silinmeyen Dosyaları SilinResimlerdede gördüğünüz gibi kullanımı oldukça basit ve etkili bir proğramdır hemen alt kısımdaki download bölümünden indirerek kullanmaya başlıyabilirsiniz.

Unlocker Son Sürüm Download


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir