Ücretsiz WordPress Radyo ve Sohbet Teması

Ücretsiz wordpress radyo teması veya wordpress sohbet teması yada her ikisini bir arayanlar için harika bir temayı ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz, Radyo sitesi açacak olan arkadaşlar veya sohbet sitesi açacak olanlar için ideal bir temadır, tema üzerinde sizler’de editleme yaparak daha güzel ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz.

Ücretsiz WordPress Radyo ve Sohbet Teması

WordPress Radyo Teması Özellikleri;

  1. Tema’nın kendine ait radyo player sistemi vardır bu sistemi ayarlamak için wp-admin’den radyo ayarları bölümünden yapabilirsiniz.
  2. Temanın kendine ait istek ve mesaj bölümü vardır, ziyaretçileriniz siteniz hakkında veya herhangi bir konuda mesaj atabilir ve attığı bu mesajlar temanın header kısmında yayınlanmaktadır.Atılan mesajlar wp-admin bölümünde yer alan mesajlar bölümünde admin onayına sunulmaktadır.
  3. Temanın kendine ait istek paneli bulunmaktadır, parça istek yapmak isteyen ziyaretçileriniz sitenizde yer alan istek yap butonuna tıklayarak isteklerini sizlere iletebilirler, ziyaretçilerin yaptıkları istekler wp-admin panelinde yer alan istekler bölümünde admin onayına sunulmaktadır admin isteği alıp onayladıktan sonra istek mesajı sitenin sol tarafındaki bölümde tüm ziyaretçilere yayınlanmaktadır.
  4. Radyo teması olarak dizayn edilen bu temanın birde sohbet sistemi mevcuttur, radyo kanalınıza giriş yapan misafirlerinize birde sohbet ortamı oluşturmak isterseniz wp-admin’den Görünüm – Tema ayarları bölümüne giriş yaparak buradaki sohbet ayarları kısmından sohbet sisteminizi aktif hale getirebilirsiniz.
  5. Ücretsiz wordpress radyo teması adsense reklam duyarlıdır ve temada bazı reklam bölümleri mevcuttur bu alanları yine wp-admin>görünüm>tema ayarları bölümünde yer alan reklam ayarları kısmından ayarlıyabilirsiniz.

Temanın tüm özelliklerini tek tek saymakla bitmez bu nedenle aşağıdaki bölüm’den temayı indirip zip olarak wordpress sitenize yükledikten sonra ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, tema hakkındaki sorunlarınız için bizlere yorum atabilirsiniz.

[button color=”purple ” size=”medium” link=”http://radyo.sohbetgen.com/” icon=”fa fa-eye” target=”true”]WordPress Radiosv2 Demo[/button]  [button color=”green” size=”medium” link=”http://bloggertemagen.blogspot.com/2016/11/wordpress-radyo-temas-indir.html” icon=”fa fa-download” target=”false”]WordPress RadiosV2 indir[/button]


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

1 Response

  1. Mehmet Görgülü dedi ki:

    teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir