Ücretsiz Backlink Al Site Ekle

Türkiye’nin en kaliteli ve özgün içeriklerle donatılmış dizin sitesin’de sizlerde yerinizi almak ve ücretsiz backlink kazanmak istermisiniz, Ücretsiz backlink siteleri arasında link çöplüğüne dönmemiş ve sadece binlerce site arasından özenle seçilen ve içeriğine önem verilen siteler yer almaktadır.

ucretsiz-backlink-al-site-ekle

Ücretsiz olarak backlink ve tanıtım hizmeti veren sitelerin başında siteekle.sohbetgen.com adresi yer almaktadır bu adresi ziyaret ederek sitenizi tanıtan 150 kelimelik bir makale ile sitenizi ekleyebilir ve dofollow çıkışlı backlink kazanabilirsiniz.http://siteekle.sohbetgen.com bu linke tıkladıktan sonra açılan sayfadaki üst kısımda yer alan site ekle butonuna tıklayarak kaydınızı yapabilirsiniz.

Diğer ücretsiz backlink dizin siteleri aşağıdaki gibidir bu sitelere giriş yaparak sitelerinizi ekleyebilir ve backlink kazanabilirsiniz.Bu sitelerdeki link çıkışları dofollow olarak ayarlanmıştır bu nedenle eklenen siteler referans site olarak görüntülenir ve kaliteli backlink almış olursunuz, diğer dizin sitelerindeki link çıkışları nofollow yada external nofollow olduğu için bu tür dizinlerden aldığınız backlinkler’in sitenize her hangi bir faydası olmayacaktır.

[tie_list type=”starlist”]
 • https://www.topliste.xyz
 • http://siteekle.sohbetgen.com/
 • http://www.chooseinfinitelinks.com/
 • http://dizin.top/
 • http://viptoplist.esy.es/
 • http://www.medyakap.com/
 • http://www.turk5.com/
 • http://sitetanit.org/
 • http://sitedizin.xyz/
[/tie_list]

Üst kısımda yer alan dizin siteleri diğer toplist sitelerine göre biraz daha farklı bir yapıya sahiptir bu dizinlere sitenizi eklediğiniz’de sizlere herhangi bir kod vermez yani sitenizin görünümünü bozacak hiç bir kod eklemeden sitenizi dizine ekleyin ve ücretsiz backlink kazanın.

Bizler sadece wmaracin’da paylaşımda olan bazı siteleri sizlerle paylaştık sizler’de dizin sitenizi buraya gönderebilirsiniz, fakat göndereceğiniz dizin siteleri kodsuz olmalıdır, kullanıcılara kod ekleme zorunluluğu sunan dizin sitelerini burada paylaşmıyoruz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

4 Responses

 1. sesli chat dedi ki:

  Merhaba sitenizi googleden ararken buldum ve çok güzel teşekkürler.

 2. Gkhn dedi ki:

  Bilgi için tesekkurler. Deneyecegim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir