Twitter Otomatik Takip Kodu ( Auto Follow )

Merhaba arkadaşlar bu bölüm’de sizlere paylaşacağımız kodlar sayesin’de twitter’da hızlı bir şekilde otomatik takip etme, veya otomatik takibi bırak yada otomatik olarak favorilere ekleme ve kaldırma nasıl yapılır bunu anlatmaya çalışacağız.

Hiç bir proğrama gerek kalmadan aşağıdaki butonlar sayesin’de sizler’de otomatik ve hızlı takip et, takip bırak, favorilere ekleme ve kaldırma işlemini yapabileceksiniz bunun için tek yapmanız gereken hangi işlemi yapacaksanız o işlem için hazırlanmış olan butonu maus ile sürükleyip twitter sekmesine bırakmanız yeterli olacaktır.

Twitter otomatik takip için öncelikle twitter sayfanıza giriş yapıp sağ tarafta yer alan kimi takip etmeli bölümünden tümünü görüntüle yazısına tıklayıp https://twitter.com/who_to_follow/suggestions sayfasına giriş yapıyoruz veya herhangi bir kişinin takipçilerini takip etmek ve takipçi kazanmak için takipçisi çok olan kişilerin takipçiler bölümüne giriş yapıyoruz https://twitter.com/haydoofficial/followers mesela bu linke tıklayarak haydoofficial twitter hesabının takipçileri bölümüne giriş yapmış olursunuz daha sonra sitemize tekrar dönüş yapıp takip et kodunu sürükleyip twitter sekmesinin üzerine bırakırsanız haydoofficial hesabının takipçilerini otomatik takip etmiş olursunuz.

Twitter otomatik takip bırakmak içinde yine takip bırak butonunu sürükleyip twitter sekmesinin üzerine bıraktığınız’da takip ettiğiniz kişileri hızlı bir şekilde takipten çıkartabilirsiniz.

Toplu halde favorilere eklemek ve herkesin dikkatini çekmek için’de en popüler hastag’lerden birisine giriş yaparak en son bölümünde yapılan en yeni paylaşımları açtıktan sonra aşağıdaki favorilere ekle butonunu sürükleyip twitter sekmesine bıraktıktan sonra tüm paylaşımları favorilere eklemiş olacaksınız.

( Tüm bu işlemleri yaparken birden yüklenmeyin hesabınızı kitleyebilirsiniz. Ayrıca hesabınız kitlense dahi aktif hale getirmek için telefon onaylı hesaplarda bu işlemleri kullanırsanız, hesabınız kilitlense dahi sizin bot olmadığınızı doğrulamak için telefonunuza gelecek kod ile hesabınızı tekrar aktif hale getirebilirsiniz )

Üst kısımda yer alan butonların üzerine gelip hangisini kullanacaksanız onun üzerine maus ile sol tıklayıp basılı tutup sürüklemeniz yeterli olacaktır.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir