Tufat FlashChat Sohbet Scripti Son Versiyon

Sohbet sitelerine, forumları’na veya ziyaretçilerinin sohbet etmesini sağlamak isteyen site sahipleri için tufat flashchat sohbet scripti son versiyon’u sitemiz üzerinden sizlere sunulmuştur.Bu script ile ziyaretçilerinize ücretsiz sohbet edebilecekleri kaliteli bir ortam sağlıyabilirsiniz.

Ücretli scriptler ile boş yere para vermek yerine bu sohbet scripti işinizi fazlasıyla görecektir, Aşağıdaki bölüm’den scripti indirebilir ve sizlerde sitenize ziyaretçilerinizin sohbet edebileceği bir alan oluşturabilirsiniz.Scriptin kurulumu gayet basit bunun için aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterli olacaktır, scriptin kurulumundan sonra sohbet sisteminin düzgün çalışması için flash player uygulaması gerekmektedir bu nedenle kurulumdan sonra script çalışmıyor gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz eğer böyle bir sorun karşınıza çıkarsa adobe flash player güncellemesini kontrol ediniz, lafı daha fazla uzatmadan script’in nasıl kurulacağına geçelim.

Tufat FlashChat Sohbet Scripti Kurulum

1-)İndirdiğiniz dosyaları bilgisayarınızın masa üstüne indirdikten sonra yeni bir klasörün içerisine çıkartıp çıkan dosyalar içerisindeki chat klasörünü açıp içerisinde yer alan dosyaları sohbet sistemini kuracağınız bölüme aktarınız.

2-)Dosyaların aktarım işlemi bittikten sonra www.siteadresiniz.com/chat/install.php olarak açıp kurulum işlemine başlıyabilirsiniz.

3-)Kurulum esnasın’da aşağıdaki resimdeki gibi bir uyarı göreceksiniz, bu uyarı sohbet sistemini wordpress, vbullettin, smf gibi forumlara entegre edip etmiyeceğinizi soruyor sizlere tavsiyem bu kutucuğu işaretlemeden direkt olarak devam etmenizdir.

Tufat FlashChat Sohbet Scripti Son Versiyon

Bu işlemin ardından açılan bölüme veritabanı bilgilerinizi yazıp continue butonuna tıklayıp ilerleyerek kurulumu bitirebilirsiniz.Bazı yerler’de kitlenme gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz bunun için f5 çekerek sayfayı yenileyebilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kurulum esnasın’da yaşadığınız sorunları buraya yazarak anında çözüm bulabilirsiniz.Editörlerimiz sorunlarınıza çözümleri yine yorum olarak sizlere ulaştıracaktır böylece aynı sorun ile karşılaşan diğer arkadaşlarda olursa çözümü yine buradan öğrenebileceklerdir.

Tufat FlashChat Sohbet Scripti

Verdiğimiz emeklere karşılık olarak bizlere destek olmayı lütfen unutmayınız, sizlerin verdiği destekler sitemizin ayakta durmasını sağlıyacaktır.

Admin Girişi: www.siteadresiniz.com/chat/admin/ Kullanıcı adı: admin Şifre: admin

admin paneline giriş yaptıktan sonra lütfen şifreleri değiştiriniz.

Önizleme: Demo’su yayıncı tarafından kaldırılmıştır.

Download : https://yadi.sk/d/hUVA3yhR32oNjN

Rar Pass : www.sohbetgen.com

Durum : Temiz kontrol edildi.

Son olarak belirtmek isterimki bu script forumlar için uygundur ve veritabanı ile bağlantıları yapıldıktan sonra foruma giriş yapan kullanıcılar otomatik olarak kullanıcı adları ile sohbete bağlanabilirler, bu konu hakkında internette biraz araştırma yapabilirsiniz, bizler en kısa sürede derleyip sizler için özel olarak yine sitemizde paylaşacağız.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

1 Response

  1. devrim dedi ki:

    Paylaşım için teşekürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir