The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft’un ücretsiz oyun kampanyasında bir sonraki oyun ise The Crew olacak.

Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına ücretsiz olarak veriyor. Daha önce Prince of Persia: The Sands of Time ve Splinter Cell oyunlarını ücretsiz olarak dağıtan Ubisoft, halen Rayman Origins’i ücretsiz olarak sunuyor.

14 Eylül 2016 itibariyle yeni bir oyunun ücretsiz dağıtımına başlanacak. 2014 yılında çıkan The Crew, bu tarihten itibaren kısıtlı bir süre için PC oyuncularının ücretsiz indirmesine açılacak. Tüm Amerika sathında yarışmanıza imkan veren bir MMO yarış oyun olan The Crew, bugüne kadar çıkmış tüm ek içerikleriyle birlikte yarından itibaren ücretsiz alınabilecek.

Oyunu almak için tüm yapmanız gereken Uplay hesabınızı kullanarak Ubisoft Club üyesi olmak. Bu sayede Ubisoft’un ücretsiz dağıtacağı The Crew ve diğer oyunları da alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Ne zaman ? 14 Eylül 2016’dan itibaren. Oyun ne kadar süre ücretsiz ? uPlay hesabınıza bir defa ekledikten sonra süresiz. Nereden indirilecek ? Ubisoft’un uPlay yazılımı üzerinden. uPlay ücretsiz mi? Evet, uPlay de Steam ve Origin gibi ücretsiz bir yazılım. Kaç GB ? 23.9 GB

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir