Telif Hakkı Bildirimi

Sitemiz’de yer alan tüm içerikler özenle seçilerek paylaşılmaktadır, Türkiyenin en gelişmiş arkadaşlık ve sosyal paylaşım ağı olan ”Sohbet’in Gezegeni” Sloganı ile hizmet veren Sohbetgen.Com ‘da telif haklarına aykırı herhangi bir içerik barındırmamaktayız. Sitemiz, 5651 sayılı yasa ile tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu yasa kapsamında, Sohbetgen.Com site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Telif haklarına aykırı olduğu düşünülen paylaşımların veya içeriklerin sahipleri veya meslek birlikleri bize aşağıdaki formu doldurarak ulaşabilirler.Bildirilen içerikler üç (3) iş günü içerisinde kontrol edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Telif Hakkı Bildirim Formu !

[contact-form][contact-field label=’İsim’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-Posta’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Telif Hakkı%26#039;na Konu Olan İçeriğin Linki’ type=’url’ required=’1’/][contact-field label=’Daha fazla bilgi !’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]

Bildirim formları editörlerimiz tarafından incelenir ve en geç üç ( 3 ) iş günü içerisinde, telif hakkı ihlali tespit edilen içerik yayından kaldırılır.Sitemizde yer alan içerikler hakkında telif hakkı bildiriminde bulunacak olan hak sahipleri, bildirimde bulunurken içeriğin kendilerine ait olduğunu kanıtlayan belgeleri bizlere sunmak zorundadır aksi taktirde içerik yayından kaldırılmayacaktır.Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.