TeamViewer indir !

TeamViewer bilgisayarlar arası erişimi sağlamak adına tasarlanmış bir yazılımdır, genellikle uzaktan yardım programı olarak adlandırılsada bir çok özelliği ile bir bilgisayardan diğerine bağlanmak ve hatta günümüz’de geliştirilen mobil uygulama özelliği sayesin’de mobil cihazlar’dan bir birlerine ve mobil cihazlar’dan bilgisayarlara bağlanabilme özelliği getirilmiştir.Bilgisayardan bilgisayara veya mobilden bilgisayara bağlanabilme özelliği sayesinde dilediğiniz her yerden bağlantı kurabilirsiniz.

TeamViewer

TeamViewer‘i kullanabilmek ve karşı tarafa bağlanabilmek için her iki taraftada aynı versiyon programın kurulu olması gerekmektedir, programı kurduktan sonra ID ve Şifreyi karşı tarafa bildirdikten sonra karşı tarafın bilgisayarınıza bağlanmasını sağlıyabilirsiniz veya sizler bir başkasının bilgisayarına bağlanmak istiyorsanız o kişinin bilgisayarın’da sizinkiyle aynı sürüm programın kurulu olması ve size giriş bilgilerini vermiş olması gerekmektedir.Program sistem değişikliliğine göre farklılık göstermektedir bu nedenle windows, mac, apple vede android için gerekli olan sürümleri aşağıdaki bölümden indirebilirsiniz.

Son sürümü indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz, programın güncel ve en son versiyonu aşağıdaki linkte yer almaktadır.

TeamViewer 12.1.6829 İndir

[toggle title=”TeamViewer 12.1.6829 İndir” state=”close”]https://yadi.sk/d/ccOY8BCX3BW38R[/toggle]

TeamViewer Portable

[toggle title=”Portable indirme linki” state=”open”]https://yadi.sk/d/2Bh_oueZ3BW5cX[/toggle]

Programın kurulumunu bilmeyen arkadaşlar aşağıdaki video sizler için hazırlanmıştır, videoyu izleyerek kurulum hakkında bilgi alabilirsiniz.

TeamViewer Kurulum


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir