Tavuk Askerler Emirlere Hazır

Youtube Hesoyam Tv tarafından yayınlanan bu harika video ile sizlerleyiz, Kendisine Necdet Komutan adını veren Hesoyam Tv yöneticisi tarafından tavuktan bir ordu kurulur ve bu tavuklara emirler öğretilir daha sonra tavuk askerlere verilen eğitime birde Caunter Strike efekti katılırsa işte karşınıza aşağıdaki görüntüde yer aldığı gibi bir görüntü çıkar.

Youtube’de binlerce kişi tarafından izlenen ve günün en eğlenceli videolarından birisi olan bu video’yu bizlerde siz değerli sohbetgen ailesi ile paylaşmak istedik, Necdet Komutan’nın tavuk askerlerinin yeni videoları yüklendiği zaman yine sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Yılların eskitemediği Caunter Strike’den esinlenen bu videodaki tavuklar oyundaki askerlerden daha başarılı bir şekilde liderlerine itaat etmektedir.

Bu videonun orjinal kanalına abone olmak ve diğer videolarını’da izlemek isterseniz kanalın youtube adresi aşağıdaki linktedir.Kanala abone olabilir ve yeni videoları izleyebilirsiniz.

Hesoyam Tv Kanal Adresi : https://www.youtube.com/channel/UCnOecZgXr8-Boog9_nnfxvQ

Sizlerde tavuk askerler hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi buraya yazabilir veya sizlere ait olan eğlenceli videoları bizlere göndererek sitemizde yayınlanmasını sağlıyabilirsiniz.Göndereceğiniz videoları isterseniz bizlere direk yollayabilir veya youtube linkini atabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir