Tam Dayanıklı Dizüstü Bilgisayar Ocak Ayında Satışta

Panasonic çalışmaları neticesinde yaptıkları ve dünyada yapılmış olan ilk tam dayanıklı bilgisayarın tanıtımını yaptı. Toughbook CF-20 adı verilen dizüstü bilgisayar bünyesinde kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitlilik bakımından zengin olması ile ek kişileştirme ve kurumsal ara yüz seçeneklerini bulundurmaktadır. Cihazın işletim sistemi iise Windows 10 pro olmaktadır. Kurumsal araç olan Toughbook CF-20 dokunmatik ekran eldiven ile temasa duyarlı, özel nedenler için tasarlanan Araç Montaj Haznesine sahip ve Masaüstü Giriş Replikatörüne sahiptir. CF-20 birbirinden değişik altı çalışma modu bulundurmakta ve farklı kurumsal kullanım alanları vardır. Cihaz araç kiralamadan kamu kurumlarına kadar birçok sektörde kullanıma hazırdır.
Her türlü hava koşullarında kullanımı mümkün olan cihaz 10.1 inç sahiptir. WUXGA çoklu dokunmatik ekranı ile eldivenle kullanılabilir. Ayrıca çalışır halde iken cihazın pili değiştirilebilmektedir.
Türkiye Mobil Çözümler Ürünü Müdürü Ali Oktay Ortakaya CF-20 hakkında şu açıklamaları yaptı: “Cihazın hedeflediği sektörler ve profesyoneller arasında sigorta  filo yönetimi, araç kiralama, saha çalışanları, bakım ve servis teknisyenleri, telekom çalışanları, kamu kurumları, savunma sanayi ve acil servisler yer alıyor”

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir