T-Mobile’den Android 7.0 Alacak Cihaz Listesi

Son dönemlerde mobil sektörde ne çok konuşulan konuların başında Android 7.0 Nougat alacak cihazlar gelirken, bu konuda yeni bir açıklama T-Mobile’den geldi. Firma tarafından yapılan açıklamalar ile birlikte telefon modellerinin hangisinin Android 7.0 Nougat alacağı açıklanırken, bu sayede resmi bir bilgi de elde edilmiş oldu.

Hangi Cihazlara Gelecek?

Android 7.0 Nougat için T-Mobile tarafından yapılan açıklamalarda sadece HTC ve Samsung markaları için cihazlar açıklandı. Bu bakımdan şu an için sadece HTC, Sony ve Samsung modelleri için bilgi sahibi olmak mümkün.

Yapılan açıklamalara göre güncelleme alacak HTC, Sony ve Samsung modelleri ise şöyle;

HTC; HTC 10, HTC One M9,

Samsung; Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 edge, Samsung Galaxy Note 5, Samsung Galaxy Note 7

Sony; Sony Xperia X, Sony Xperia XA, Sony Xperia Z5, Sony Xperia Z5 Premium, Sony Xperia Z5 Compact, Sony Xperia Z3+,

Yapılan bu açıklamalar ile birlikte Android 7.0 Nougat konusunda bilgi paylaşılırken, özellikle Samsung’un tüm amiral gemilerine güncelleme getirecek olması, marka kullanıcılarını oldukça mutlu edecek.

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir