Suratında Patladı Dişlerini Kaybetti !

Sigara’dan kurtulmak için elektronik sigara kullananlar dikkat, Amerikanın Pocatello kentinde yaşayan bir sigara kullanıcısı sigarayı bırakmak için kullandığı elektronik sigara yüzünde patlayınca 7 dişini kaybetti vede yüzünde ikinci derece yanık oluştu.

Kullananlar Dikkat Mutlaka Okuyun !

Amerikanın Idaho eyaletinin Pocatello kentinde yaşamakta olan sigara kullanıcısı Andrew Hall isimli şahıs, Bir süredir sigarayı bırakmak için elektronik sigara kullanıyordu, işe gitmek için hazırlandığı bir esnada kullanmakta olduğu elektronik sigaranın ağzında patlamasının ardından acil servise kaldırıldı.

Elektronik sigaranın yüzünde patlaması sonucu Andrew Hall’ın yüzünde parçalanma ve ikinci dereceden yanık meydana geldi ayrıca patlamadan dolayı hall’ın 7 dişide parçalandı, bununlada kalmadı ağzını kullanamaz hale geldi, Yemek yemekte zorlandığı ifade edilen Hall’ın yüzündeki parçalar, parçalanan dişler vede yabancı cisimler ameliyat ile çıkartıldı.

Olayın nasıl olduğunu ve olayda kullanıcı hatasının olup olmadığını soran ekiplere Hall Olayda kullanıcı hatası olmadığını vede doğru pili kullandığını, aldığı yerdeki görevliye pili taktırdığını ve cihazın bakımını doğru şekilde yaptığını belirtti.Patlamanın etkisiyle banyodaki lavabonun köşesinin kırıldığı ve tavanda da hasar oluştuğu görüldü.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir