Işıksız kalmayın, cep telefonunuzu cep feneri haline getirecek bu uygulama ile sizlerde parlak ve ortalığı aydınlatan bir cep feneri‘ne sahip olacaksınız.Bu uygulama sayesin’de cihazınızı anında çok parlak ve gerçek bir fenere dönüştürebilirsiniz, LED ışık sistemimin tüm avantajlarını kullanarak ortamı aydınlatmanıza yarayan bu araç sizlerin çok işine yarıyacak.

El feneri kullanan’lar bu uygulamanın önemini daha iyi anlıyacaktır, her zaman elimizin altında bir fener bulamasakta mutlaka herkesin cebinde cep telefonu var, peki bu cep telefonunu neden bir fenere dönüştürüp kullanmayalımki.Ayrıca bu uygulamanın yanıp sönme sistemide bulunmaktadır bazı özel durumlarda uyarı vermek amacıyla bu özelliği’de aktif hale getirebilirsiniz.

Surpax Inc. tarafından tasarlanan ve 8 milyona yakın kullanıcı tarafından kullanılmakta olan bu uygulama tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Süper Parlak LED Cep Feneri Özellikleri:

  • Günümüz itibariyle en parlak cep feneri özelliği sunan bir uygulamadır.
  • Kullanımı basit ve gerçek bir cep feneri gibi açma kapama özelliğine sahiptir,
  • Stop/Yanıp sönme modu yer almaktadır vede Yanıp sönme modu aralığı ayarlanmaktadır.
  • Göz alıcı ve güzel bir tasarıma sahiptir, Bugüne kadar sahip olabileceğiniz en güzel fener özelliğini taşımaktadır.

Bu uygulama hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için üst kısımda yer alan tanıtım videosunu izleyebilir veya alt kısımda yer alan uygulama görsellerine göz atabilirsiniz.

Süper Parlak LED Cep Feneri Ekran Görüntüleri;

Süper Parlak LED Cep Feneri
Oy Vermek İstermisiniz ?

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *