Square Responsive Blogger Teması

Mobil uyumlu Responsive blogger teması arayanlar için önerdiğimiz temalardan birisi olan Squeare ile sizlerde harika bir görünüme sahip site oluşturabilirsiniz, Blogger sitelerinden para kazanmayı hedefleyen ve çalışmalarını buna göre yapan arkadaşlar tarafından en çok kullanılan temaların başında gelmektedir, Adsense uyumu ve bileşen desteği sayesinde adsense reklamlarınızı harika bir şekilde yerleştireceğiniz bu temayı kullandığınız site’de harika işlere imza atabilirsiniz.

Square Responsive Blogger Teması

Square Responsive Blogger Teması Özellikleri;

[tie_list type=”heart”]
  • Responsive ( Mobil Uyumlu ) hatasız kodlama,
  • %100 SEO’ya uygun optimize edilmiş tasarım,
  • Adsense reklamları için özelleştirilmiş reklam alanları,
  • Temaya özel tasarlanmış sosyal ağ butonları,
  • Header için özel tasarım slider eklentisi,
  • Resimli popüler içerik sidebar eklentisi.
[/tie_list]

Tema’da daha sayamadığımız bir birinden güzel özellikler yer almaktadır, eğer sizlerde blogger tabanlı web sitenizi diğer sitelerden daha kaliteli bir hale getirmek ve sıralamalarda üst sıralarda görmek için bu temayı mutlaka kullanmanızı öneriyoruz.

Temayı indirdikten sonra içerisinde yer alan kurulum dosyalarını inceleyerek temayı en uygun bir şekilde sitenize göre ayarlayabilirsiniz, Tema’ya entegre edilmiş sosyal ağları görüntülemek için header bölümünde yer alan + butonuna tıklayarak açabilir ve kapatabilirsiniz.Ayrıca temanın üst kısmında yer alan logo’yu sol tarafa çekerek header bölümün’de 468×60 ebatlarında bir reklam alanı açabilirsiniz.

Square blogger temasın’ın en büyük özelliklerinden biriside related post yani benzer yazılar özelliğidir, tema yapımcıları temanın görünümüne göre tasarladıkları bu özellik sayesinde sayfalarınızı ziyaret eden kullanıcılar diğer yazılarınızıda ziyaret edebilme imkanı elde edeceklerdir.

Square Responsive Blogger Teması indir;


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir