AnaSayfa / Blogger Temalar / Spectrum Kişisel Blogger Teması

Spectrum Kişisel Blogger Teması

Kişisel bir site oluşturmak vede kendinize özel paylaşımların bulunduğu bir site yaratmak istiyorsanız spectrum kişisel blogger teması tamda size göre, Renkli yapısı mobil uyumlu tasarımı ile göz dolduracak bir yapıya sahip olan bu tema ile kişisel bloğunuz harika bir görünüme sahip olacaktır.

Spectrum Kişisel Blogger Teması

Haziran 2016 tarihinde tasarlanan ve bloggerlar tarafından büyük ilgi gören bu harika tema sohbetgen.com farkı ile sizlere ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.Temanın demo sayfasına göz atmak vede indirmek için aşağıdaki bölüme göz atabilirsiniz.Sizler için tavsiye ettiğimiz harika temalardan birisidir vede blogger kullanıcılarının arşivinde mutlaka olması gereken temalardan birisidir.

Spectrum Kişisel Blogger Teması indir

Kişisel bir site oluşturmak vede kendinize özel paylaşımların bulunduğu bir site yaratmak istiyorsanız spectrum kişisel blogger teması tamda size göre, Renkli yapısı mobil uyumlu tasarımı ile göz dolduracak bir yapıya sahip olan bu tema ile kişisel bloğunuz harika bir görünüme sahip olacaktır. Haziran 2016 tarihinde tasarlanan ve bloggerlar tarafından büyük ilgi gören bu harika tema sohbetgen.com farkı ile sizlere ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.Temanın demo sayfasına göz atmak vede indirmek için aşağıdaki bölüme göz atabilirsiniz.Sizler için tavsiye ettiğimiz harika temalardan birisidir vede blogger kullanıcılarının arşivinde mutlaka olması gereken temalardan birisidir. Spectrum Kişisel Blogger Teması indir

Bu temayı beğendinizmi ?

Çok Güzel
iyi
idare eder
Kötü

Spectrum teması hakkında yorum yapabilir veya değerlendirmede bulunabilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 5 ( 2 oy)

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

Simple Magazin 2 Blogger Teması

Simple Magazin 2 Blogger Teması

Simplex Design tarafından tasarlanan simple magazin 2 blogger teması responsive tasarımı ile magazin, moda ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir