SpeakyChat’te Tek Domain Uygulaması

Artık siteler birleştirilemeyecek vede tek bir site için açılan seslisohbet odaları farklı sitelerin panellerine eklenemeyecektir, eğer sitelerinizi birleştirmek istiyorsanız tek bir panel kullanarak diğer siteleri o panele yönlendirmek zorunda kalacaksınız.

11.01.2017 tarihi itibariyle tek bir acount ile birden fazla panel üzerinden giriş yapan vede sitelerini birleştirenler artık kendi sitelerinden değil’de odaların açıldığı ana site üzerinden giriş yapabilecekler, Örnek olarak artık sohbet odalarına giriş yapmak isteyenler aşağıda resimdede gördüğünüz gibi tek bir domain üzerinden bağlanabilecekler, diğer eklenen siteler iptal edilecektir.

SpeakyChat'te Tek Domain Uygulaması

Ben oda alamam diyorsanız vede siteleri birleştirme işlemine devam etmek istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz veya sitelerinizi ana sayfadan diğer siteye yönlendirebilirsiniz, panel ayarını bozmadan direkt olarak yönlendirme işlemi yapmak isteyen site sahipleri bizimle irtibata geçebilirler.

5 gün içerisinde sitelerini bu şekilde ayarlamayan site sahipleri zor durumda kalabilir bu nedenle bugün itibariyle sitelerinizi ayarlamanızda ve tek panel sistemine biran önce geçmenizde fayda var aksi taktirde ziyaretçileriniz vede üyeleriniz zor durumda kalabilir.

Bizler sohbetgen ailesi olarak bu konuda sizlere yardımcı olmak için hazırız, ücretsiz olarak teknik destek almak isteyen seslisohbet site sahipleri bizlere yorum atabilir veya iletişim bölümünde yer alan iletişim adreslerimiz üzerinden bizimle bağlantı kurabilirler.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir