Sony DUALSHOCK 4 USB Kablosuz Adaptör Yakında Piyasada Olacak

Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE), DUALSHOCK 4 USB Kablosuz Adaptör’ün 2016’da satışa sunulacağını duyurdu.

Yeni adaptör, Windows PC ve Mac üzerinde PlayStation 4 (PS4) Remote Play gibi uyumlu uygulamalarla kullanılacak. Bu cihazla DUALSHOCK 4 kablosuz kumandasını Bluetooth üzerinden PC veya Mac işletim sistemine bağlamak mümkün olacak. Adaptör sayesinde DUALSHOCK 4’ün sezgisel kablosuz kumanda özellikleri ile kablosuz Remote Play deneyiminin keyfini çıkartabilirsiniz.

Kolay ve hızlı kullanım sağlayan özelliklerden yararlanabilmek için oyun severlerin tek yapması gereken PS4 Remote Play’i indirmek. www.playstation.com adresinden ücretsiz indirilebilen uygulama Windows PC ve Mac sistemlerle uyumlu.

Uzaktan Oynatma (Remote Play), Kablosuz Adaptör yardımıyla, cihazları USB veya Bluetooth üzerinden kablosuz olarak eşleştiriyor. Böylece kullanıcıların DUALSHOCK 4 kablosuz kumandalarını bağlamadan PS4’lerine uzaktan erişmesine imkan tanıyor.

DUALSHOCK 4 Kablosuz Kumanda ve Adaptör, 24 Ağustos’tan itibaren Birleşik Krallık, Belçika ve Hollanda’da hizmete giren Windows PC üzerindeki PlayStation Now (PS Now) abonelik hizmetiyle de uyumlu. Oyun severler, 300’ü aşkın klasik PlayStation oyununun yer aldığı ve sürekli büyüyen kütüphaneye anında erişebilmek için PS Now Windows PC uygulamasını indirebilir.

DUALSHOCK 4 USB Kablosuz Adaptör hakkında daha fazla bilgi için www.playstation.com/ds4-adaptor adresini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Twitter WhatsApp LinkedIn Gmail Google+ PocketTechnopat YouTube kanalına abone olmak için tıklayın…

KAYNAK :


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir