AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Snapchat’in Yeni Kullanım Koşulları, Kullanıcıların Gizliliğini Tehlikeye Sokuyor

Snapchat’in Yeni Kullanım Koşulları, Kullanıcıların Gizliliğini Tehlikeye Sokuyor

Tabi bu durumda, Sizler de gerek görmediğiniz detayı bir şekilde okumamışsınızdır “Kabul Et” tuşuna bastıktan sonra artık Snapchat arkadaşlarınız ile paylaştığınız tüm fotoğrafları ve videolarınızı, Başka şirketlere satabiliyor.

Gizlilik sürecinde Snapchat, Tüm video ve fotoğraflarınızı kullanmada artık daha geniş bir hakka sahip durumda. Bu fotoğraf ve videolar, Reklam kampanyaları ile birlikte çeşitli araştırmalarında kullanılabilecek; Daha sonrasında ise kullanılmak üzere” iş ortaklarına” verilebilecek.

Bu durumun çok dahası var. Bu şekilde kabul ettiğinizde Snapcat, Live Story’e eklediğiniz görüntülerinle beraberinde isminizi, Yüzünüzü ve sesinizi reklam kampanyalarında kullanma hakkına sahip olacak. Bu durum da yapacak pek başka bir şey yok. Snapchat’ten bir açıklama bekleniyor. 

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir