Değerli arkadaşlar bu sayfamızda sizlere skype renkli yazma işlemini öğreteceğiz, çok basit bir uygulama ile artık sizlerde yazılarınızı renkli bir hale getirebilecek ve yine sitemizde yer alan ascıı karakterleri‘ni kullanarak hem renkli hemde şekilli yazılar yazarak skype’yi daha eğlenceli bir hale getirebileceksiniz.

Sayfanın alt kısmında yer alan download bölümünden proğramı indiriyoruz ve rar arşivinden çıkarttıktan sonra yönetici olarak çalıştırıp hemen kullanmaya başlıyoruz çok kısa ve basit bir işlemin ardından sizlerde artık şekilli yazı yazmaya başlıyabilirsiniz.Ayrıca sizler için özel olarak hazırladığımız tanıtım ve kurulum videosunu’da izleyerek proğramı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Üst kısımdaki videoyu izlediyseniz artık proğramı indirip sizlerde kullanmaya başlıyabilirsiniz demektir, proğramı indirdikten sonra emeğe saygı ve teşekkür için lütfen youtube kanalımıza abone olmayı yada sayfanın altındaki yorum bölümüne bir yorum bırakmayı unutmayın.

Skype Renkli Yazı Yazma Proğramı !

Boyut:14 KB
Düzenlendi:18.08.2016 15:03

Rar/Pass: Şifre kaldırılmıştır

Skype Renkli Yazı Yazma Dersi !
5 (100%) 2 oy

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Şarkı Sözleri

Şarkı Sözleri

13 Eyl 2017

Yorumlar

Yorumlar(17)
    • Barış
      Barış 26 Şubat 2017

      Ben kullanıyodum eskiden bi bug yaptım yanlışlıkla nası yapıldığını hatırlamıyorum şu anda yazdığım cümledeki her bir harf farklı renkte yazıyodu 😀


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *