Skype Mobil Geçmişi Temizleme

Merhabalar bugün siz değerli ziyaretçilerimize skype mobil geçmişi temizleme veya skype mobil yazıları temizleme nasıl yapılır bu konuda bilgiler vereceğiz, sizler’de cihazınızdaki kayıtlı konuşma verilerini temizlemek istiyorsanız aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

Telefonunuzu sizden başkalarıda kullanıyorsa veya herhangi bir sebepten dolayı verileri temizlemek istiyorsanız öncelikle cihazınızdan uygulamalar bölümüne giriş yapıp daha sonra burada yer alan skype uygulamasını seçip açılan bölümde yer alan verileri sil butonuna tıklıyoruz karşınıza bir uyarı çıkacaktır bu işlemin ardından cihazınızdaki veriler temizlenecektir fakat tüm bilgilerin tamamen temizlenmesi için skype uygulamasına bilgisayardan’da giriş yaparak oradaki geçmişide temizlemeniz gerekmektedir aksi taktirde başka bir cihazda yeniden açtığında eski yazılar tekrar görüntülenebilir bu nedenle temizleme işlemini tüm her yerde yapmanız gerekmektedir.

Aşağıdaki bölüm’de yapacağınız işlemin birde resimli olarak anlatmak istedik, resimdeki gibi yaparak temizleme işlemini yapabilirsiniz.Resimleri büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz.

Konu ile ilgili görüşlerinizi vede eksiklerimizi bizlere yorum olarak iletebilirsiniz, sizlerin bilgilerini bizlerle paylaşırsanız sizlerin bilgileri ile diğer arkadaşlar’da daha farklı çözümler ile sorunu ortadan kaldıracaklardır.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir