Sizinde Resim Upload Siteniz Olsun

Bu sayfada yer alan resim upload hızlı resim sistemini indirerek sizlerde kendi resim upload sitenizi oluşturabilir ve ziyaretçilerinize ekstra bir resim paylaşım platformu oluşturabilirsiniz.Bizimde hızlı resim bölümünde kullanmış olduğumuz bu sistemi sizlerde ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sizlerde sitenize özel bir resim paylaşım sistemi oluşturmak istiyorsanız bu script tamda sizler için özel olarak hazırlanmış biçilmiş kaftandır, basit ve sitenizi kasmıyacak bir alt yapıya sahip olan bu scriptin kurulumuda oldukça basit, script’i rardan çıkartın daha sonra içerisinde yer alan baglanti.php dosyasını notepad ++ php düzenleme proğramı yardımıyla açın ve üst kısımdaki yerleri kendi sitenize göre ayarlayın ve tekrardan editlemiş olduğunuz dosyaları sunucunuza aktarın, işlem bu kadar basit.

Hızlı Resim Scripti Ekran GörüntüSü

Hızlı Resim Scripti

Demo olarak eklediğimiz ekran görüntüsünün birebir aynısını yapmaya çalıştık fakat birebir aynı olmasada bir çok özelliği tamamen aynı olan bu scripte ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Hızlı Resim Scripti indir

Bu scripte sahip olmak için tek yapmanız makalenin altında hızlı resim scripti ile ilgili görüşlerinizi yazarak bildirmenizdir ayrıca yorumlarınıza e-mail adresinizi eklemeniz gerekmektedir, dosyanın paylaşım linki mail adresinize gönderilecektir.

Scripti kurarken veya sonrasında sorun yaşayan arkadaşlarda yine bizlere buradan ulaşarak teknik destek alabilirler, sizlere her zaman yardımcı olmaya çalışacağız, Sitemizde yer alan içerkiler tamamen paylaşım amaçlıdır bu nedenle kaldırılması istenen içerikler için bildiride bulunulması yeterlidir, telif hakkının size ait olduğunu düşündüğünüz bu ve bunun gibi bir çok içeriği bizlere bildirerek yayından kaldırılmasını sağlıyabilirsiniz.


Bunlarada Göz Atabilirsiniz.

SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir