Site eklemek artık ücretsiz, Sitenizin burada paylaşılmasını ve ziyaretçilerimize duyurulmasını isterseniz sizlerde ücretsiz olarak makalenizi bizlere gönderebilirsiniz.Alt kısımdaki site ekle formunu doldurarak bizlere gönderdikten sonra gönderdiğiniz makale incelendikten sonra istediğiniz kategoride paylaşılacaktır.Hazırladığınız makale özgün olmalı ve ayrıca istediğiniz anahtar kelimeye link çıkışı verebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yapacağınız tanıtımlar ile hem backlink alacak hemde alexa değerinizin yükselmesini sağlıyacaksınız.Backlinkler sitenizin google arama motorunda ve diğer arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmanıza olanak sağlamaktadır bu nedenle tanıtım yazınıza özen göstermeniz siteniz için daha iyi olacaktır.

Makelenizin ve Sitenizin Onaylanması İçin Kurallar !

  • Siteniz adl*t, w*rez, h*ck içerikli olmamalıdır.
  • Hazırladığınız makale en az 150 kelimeden oluşmalıdır.
  • Tek makalede en fazla 2 backlink çıkışı yapılmalıdır.
  • Hazırlanan makale özgün ve imla kurallarına uygun bir şekilde yazılmalıdır.
  • Site linki ve hangi anahtar kelimeye link verileceği belirtilmelidir.

Bu kuralların dışında herhangi bir kuralımız yoktur şimdi sizlerde makalenizi bizlere göndererek sitenizi tanıtmak ve ücretsiz ve kodsuz backlink almak isterseniz hemen aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Üst kısımdaki formu doldurup gönderen arkadaşların makaleleri en kısa süre içerisinde incelenip onaylanacaktır.Bizimle skype veya mail yolu ile iletişime geçerekte makalelerinizi bizlere gönderebilirsiniz.Sitemizin alexa ve ziyaretçi değeri yüksek olduğu için sizlerde bu imkanlardan faydalanabilir ve sitenizin aramalarda hızla yükselmesini sağlıyabilirsiniz.

Bu sitenin yanı sıra www.topliste.xyz adlı sitede bize aittir dilerseniz oradan giriş yaparakta sitenizi kodsuz ve üyeliksiz olarak ekleyebilirsiniz.Bizlerin amacı site sahiplerine faydalı bir iş yapmaktır bu nedenle sizlerde hem sitenize ücretsiz backlink almak hemde aramalarda yükselmek isterseniz bir kaç dakikanızı ayırarak tanıtım yazınızı yazabilirsiniz.

Site Ekle
5 (100%) 6 oy

Yazar Hakkında

Anonim {SohbetGen}sohbetingezegeni@gmail.com

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunlarada Göz Atabilirsiniz

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!

Spam Kontrol - Aşağıdaki Sorunun Cevabını Boş Alana Giriniz ! *