AnaSayfa / TeknoLoji Haberleri / Sıcak Havalar için Ev Yapımı Klima

Sıcak Havalar için Ev Yapımı Klima

Sıcaklar geliyor, Beraberinde bilgisayarları serin tutmak gerekiyor. Bunu çok ucuza almış olduğunuz malzemeler yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak durumu 30 – 50 TL arasında son derece basit malzemeler sayesinde üretebileceğiniz klimayla çözmek mümkün. Bu basit düzenek hem sizi, Hem de bilgisayarınızı uzun zaman serin tutacak beraberinde ise daha uzun süre keyifle oyununuzu ya da çalışmalarınıza devam etmenize sağlayacak.

Klima için gereken malzemeler oldukça uzun. Köpük bir malzemeden yapılmış olan bir buz kutusu, Maket bıçağı yardımıyla karşılıklı olarak 10 CM‘lik PVC su borusu dirseği ile birlikte küçük 15 – 20 CM çapında bir vantilatör klimayı tamamlamanız için gereken tüm malzemeler bu kadar.

 

KAYNAK :

Oy Vermek İstermisiniz ?

BENZER İÇERİKLER'E GÖZ ATMAK İSTERMİSİNİZ

Hakkında SohbetGen

1979 Malatya Doğumlu, Web tasarım, Arama motoru optimizasyonu ( SEO ), Logo ve Grafik tasarım alanlarında uzman, 2010 yılı itibariyle Antalya/Kemer ilçesinde ikamet etmekte.

Bunada Göz Atmak İstermisiniz !

The Crew, PC Oyuncularına Bedava!

Ubisoft'un bedava oyun kampanyasında bir sonraki yapım The Crew olacak. Ubisoft, kuruluşunun 30. yılını kutlamak amacıyla her ay bir oyunu PC oyuncularına 14 Eylül 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir